İLK TANISTIGIN İNSANLARIN İLK GÖRÜŞLERİ VE SONRADAN GÖRÜŞLERİ?

Arkadaslar bu sene üniye başladım ilk baslarda kaynastıgım insanlar yakısıklısın iyisin felan diyolardı kaynaştıktan sonra tiple ilgili dalga geçmeye başladılar belki ciddi değiller ama böyle şeyleri kafama takarım. sizce ilk görüşlerimii önemli sonradan söylediklerimi
Not:Hiç bir arkadsıma tipim nasıl diye sormadım

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi ilk tanıştığın zamanlarda seni kırmamak için yakışıklısın falan demiş olabilirler sonuçta samimi değildiniz ama daha sonları samimi olunca arkadaşlığın getirdiği o yakınlıkla doğruları söylüyor olabilirler nede olsa arkadaşsınız diye alınmaz diye düşünüyorlardır. Ama şöylede olabilir yine belki artık samimi oldunuz diye bu şekilde espri yapıp eğleniyorlardır (arkadaş ortamı makara olsun falan diye) aslında ciddi düşünceleri değildir bu sadece eğlence amaçlıdır buda olabilir.

0|0
    0|0
    • ciddi ciddi söylemiyolar şşaka amaçlıı felanda işte insan yinede kafasına takıyo

• Sende aynı şekilde cevap ver karşı tarafa bir süre sonra kendi de rahatsız olmaya başlarsa sanada bunlsrı söylemeyi bırakır

En İyi Erkek Görüşü

• önemli olan ilk izlenimdir, bunlardan yola cıkarak bir şeyi fark etmen gerekir, tanıdıkça cıvıklaşan insan modeli ;)

0|0
    0|0
    • Kardesm adamla seyahet ediyoruz ankaraya geliyorum adam otobüsün içinde gözlerin çekik moğllara benziyon seni kim napsın felan diyo otobusde sagımız solumuz kız dolu hani o günden beridir düünemden edemiyorum gerçekten oylemi diye

• işte öyle insanlar senin üzerinden prim yaparak kadınlara hava atmaya çalışırlar, böyle karakterlerden uzak dur ve ve ve böyle insanlara prim sağlattırma, koy lafanı esirgeme ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Sonradan beğeniyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Cok karisik ilginc ve sacma

0|0
    0|0
Yükleniyor...