Psikanaliz okuyup öğrenmeyi denediniz mi?

Bence herkesin yaşamında okuması insan beyni ve düşüncesinin çalışma mekanizmasını öğrenmesi gerektiği bir psikoloji kavramı. Bu sayede hayatınızdaki sorunların temeline inebilir ve çevrenizdekilerle daha iyi iletişim kurabilirsiniz. İnsan sarrafımı olmak istiyorsun? Psikanaliz öğren..Özgüven eksikliğin mi var? Çevrenle çatışmanmı var? her şeyin temeli insan düşüncesinin bilinç ve bilinç altının çevresinde dönüp dolaşıyor..

Güncellemeler:
freud baba okuyun :D

1|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Merhabalar.. Bugün gördüğüm en güzel soruydu. Hayatımı adadığım dallara ilgisi olan birilerini görünce çok mutlu oluyorum. Siz bir de insanlara bu yöntemlerle yardım etmenin ya da kadın erkek eğitimleri vermenin hazzını yaşasanız keşke. Anlatılamayacak kadar güzel bir duygu. Kitap önerebilirim. Sevgilerimle..

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Davranış bilimlerinden A-A ile geçmiştim ayıptır söylemesi.. severim hala ilgilenirim... iletişim kurarken faydalı oluyor... savaşa giden bir komutanın rakibinin tüm zayıf ve güçlü yönlerini bilmesi gibi bişey karşılıklı iletişimlerdeki faydası. ama kavram denklemini çok iyi yapmak taşlarını hızlı ve doğru oturtmak lazım. buda sık sık iletişim kurma ve deneme yanılmayla tecrübelenme süreci gerektirir.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Denedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Denemedim. Zaten biliyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...