Lezbiyen oldugumu arkadaslarima nasil soylerim?

Disaridan bakildiginda bu kiz lezbiyen denecek son kisi olabilirim. Makyaj yaparim ve hatlarimi belli eden kiyafetler giyerim. Cevremde her zaman erkekler tarafindan begeniliyorum. Daha once hic sevgilim olmamisti ya da farkinda degildim bilmiyorum. Bu yil birden fazla erkekle konustum ve ne kadar begenilen/dikkat ceken ya da onuda gectim erkek iste ne kadar yakisikli olsa fark etmiyor ilgimi cekmiyor cunku hicbiri konustum oturdum ciddi dusunuyodu hepsi ama ben en ufak bir begenme hoslanma durumu yasamadim ilk gordugum zaman ne kadar yakisikli, acaba benimle ilgilenir mi diye sorular soruyodum kendi kendime ama kendime yalan soyledigimi fark ettim, beni herhangi bir yerde gorurseniz aklinizdan lezbiyen kelimesi gecmez bile Sorunumda arkadaslarima nasil soyleyecegim, bu sayfayada sirf onerileriniz icin uye oldum simdiden tesekkur ederim.

Güncellemeler:
Soylemek maalesef o kadar kolay degil kaybetme korkusu var, hayatimin bu cagina kadar baska biri olarak yasadim en buyuk pismanligimda bu. Hayatimin geri kalan kisminsa baska biri gibi olmak istemiyorum

1|0

Erkekler Ne Diyor 30

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...