Lezbiyen oldugumu arkadaslarima nasil soylerim?

Disaridan bakildiginda bu kiz lezbiyen denecek son kisi olabilirim. Makyaj yaparim ve hatlarimi belli eden kiyafetler giyerim. Cevremde her zaman erkekler tarafindan begeniliyorum. Daha once hic sevgilim olmamisti ya da farkinda degildim bilmiyorum. Bu yil birden fazla erkekle konustum ve ne kadar begenilen/dikkat ceken ya da onuda gectim erkek iste ne kadar yakisikli olsa fark etmiyor ilgimi cekmiyor cunku hicbiri konustum oturdum ciddi dusunuyodu hepsi ama ben en ufak bir begenme hoslanma durumu yasamadim ilk gordugum zaman ne kadar yakisikli, acaba benimle ilgilenir mi diye sorular soruyodum kendi kendime ama kendime yalan soyledigimi fark ettim, beni herhangi bir yerde gorurseniz aklinizdan lezbiyen kelimesi gecmez bile Sorunumda arkadaslarima nasil soyleyecegim, bu sayfayada sirf onerileriniz icin uye oldum simdiden tesekkur ederim.

Güncellemeler:
Soylemek maalesef o kadar kolay degil kaybetme korkusu var, hayatimin bu cagina kadar baska biri olarak yasadim en buyuk pismanligimda bu. Hayatimin geri kalan kisminsa baska biri gibi olmak istemiyorum

1|0
15|31

En İyi Erkek Görüşü

• Normal ve sakince durumunu izah etmeni öneririm... Seni gerçekten seven arkadaşın seni her şekilde kabul eder... Benim lezbiyen arkadaşım da var, gay arkadaşım da var... Hiçbir sorunumuz da olmuyor... Onları kendimden farksız görmüyorum... Ben neden heteroseksüel olduğumu bilmiyorsam onlar da neden eşcinsel olduklarını bilmiyorlar... Anlayışlı ve homofobik olmayan arkadaşların olması lazım... Entelektüel kesimden yani... Yoksa bizim insanımız eşcinselliği direkt olarak olumsuz olarak yargılıyor...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende aynisiyim çok begenilen bakimli temiz guzel ve iyi kizim lezbiyen sanmazsin ama oyleyim iste yakin arkadasimla opusmustuk oyun oynarken sarhosken filan sonrasinda hep icelim diyodum arkadaslarima o hoslandigim guzel kizi opebilmek icin erkekleri azginlastiriyorduk saniordu ama benim amacim baskaydi neyse sonunda bir adam bana asik oldu ve ozamani kizlara acikladim ben bayanlardan hoslaniyorum degisemem ben buyum size karsi bisi hisetmiyorum ama hoslandigim kiz var kiz tipi var 😔

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Ya kolay elde etmekten, ya da tam tersi durumdan bu cinsellik kaymasi yasaniyor. Sahsen ben tanrica misali guzellige sahip bir kiz olsaydim bende lezbiyen olurdum. Ozellikle Turkiye'de...

1|0
    0|0
  • Bunun temelleri var. Sen kendine sormalısın. Maddi ve manevi olarak bir kadın bana ne verebilir diye..

Sadece fantastik amaçlı olabilir ama ciddi bir şey olmasını pek mantıklı görmüyorum.

0|0
    0|0
  • Söylersen adini cikar ve wtrafonda arkadaş kalmaz. Ne iyi iste. O behaneyle elle arkadaslarini göğüslerine bak felan :)

0|0
    0|0
  • Ben lezbiyenim diceksin.

1|0
    0|0
  • herşeyi söylemek zorunda değilsin. insanın kndine özel şeyleri'de olmalı. ağzını tut. sap sap işler yapma. söylemek zorunda hissetme kendini. ben anneme babama gidip desem, ben şunu bunu yapıyorum. hoş olur mu? illa ki insanın özeli vardır. ulu orta paylaşılmaz. biz seni tanımadığımız için sen bize bu konuyu açmışsın. bizi bağlamaz zaten. ama seni tanıyanlar çokta öyle iyi muammele edecek gibi durmuyor. kendilerinede sarkıntılık edebilecğini düşünüp mesafe koyanlar bile çıkar. dost'un bile çıkar uğruna sattığı dostları vardır. -_-

0|0
    0|0
  • Tutucu tipte arkadaslarin varsa şayet işin zor. Toplumsal klişeleri aşmiş arkadaşlarina rahatlikla soyleyebilirsin, sen hâlâ sensin sonucta. Cinsel kimligin kaburganin altindakini degistirmez.

0|0
    0|0
  • Ardaşlarına söylemen arkadaşlıklarını bitirecekse söyleme boşver derim ancak insan kendine ne olarak ya da nasıl görmek isterse öyle olur belki bildiğin gibi değilsindir sadece öyle olduğunu sanıyorsundur

0|0
    0|0
  • şap badanak söyleyecen işte : )

0|0
    0|0
  • Türkiye'de yaşıyorsan kabulenecek bir durum değil ne çevren neden ailen bu durumu kabullenir ancak gizli yaşarsın bu fantezini

0|0
    0|0
  • söylemek zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • Ben lezim de arkadaşlarına.

0|0
    0|0
  • Söyleme dostsuz kalırsın

0|0
    0|0
  • Konuşarak söylemiyorsun sanırım mesaj at ya da sessiz sinema gibi anlatmaya çalış olmadı mail at

0|0
    0|0
  • Söylemek zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • Direk pat diye konuş

0|0
    0|0
  • yüklemi başa alıp devrik cümle kurarak

0|0
    0|0
  • Beni görmemişsin o zaman sodpuhsdgh :D

0|0
    0|0
  • gay bir arkadaşım var ve en sevdiğim dostlarımdan biri arada şaka yollu bana da sarkıyor ama eşcinselleri seviyorum genel olarak.

0|0
    0|0
  • Kanka erkeklerden hoslanmasan bile hoslan sewmeye calis kafandan cikarta bilirsin bence

0|0
    0|0
  • Hacı erkeklerle ilgilenmiyorum beğenmiyorum demişsin de kızlardan hoşlanıyorum da dememişsin.

0|0
    0|0
  • Soleme

0|0
    0|0
  • kağıda yaz okusunlar :D en temizi

0|0
    0|0
  • hayır lezbiyen kızlar nasıl olurmuşş

0|0
    0|0
  • niye söylüyorsun ki söyleme.

0|0
    0|0
  • Lezbiyenim dersin olur biter

0|0
    0|0
  • Soyleme belki fikrin degisir

0|0
    0|0
  • Genlerin erkek ağırlıklı olduğu için,

0|0
    0|0
  • Soyleme neden soylucen ki... O zaman bence senin icinde albenisi ve heyecani kalmaz.

0|0
    0|0
  • A mısın p misin peki?

0|0
    0|0
  • Hepsini topla parti verecem de, partinin ortasında söyle herkes şok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bütün arkadaşlarına açılmana gerek yok. İnsandan insana bunu deyince, tepkisi fark eder. İşte bu arkadaşım gerçekten güvenilir diye düşünüyorsan, ona açıl ancak. Yani, açıkcası ben öyle yapıyorum. Birde, şimdi bu özelim diye düşünüyorum. Herkesin bilmesinede gerek yok. Eğer sevgilim olursa ancak, o an açılıp söylemeyi düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Alacaksın karşına konuşacaksın sakin bir kafayla. Dahası var mı?

0|0
    0|0
  • Söylemek zorunda mısın? Bence kendi hayatını kurana kadar kimseye bir şey söyleme.

0|0
    0|0
  • Söyleme be

0|0
    0|0
  • Ne zırvalıyon ki makyaj yaparmış güzel giyinirmis. Tamam bunu anlıyorum da lezbiyenlikle ne alakası var. Cinsiyet degistirmek istesen de makyaji giyinmeyi yadırgasan? Sorun Bende degil sendeymiş daha iyisine layikmısım miş miş de muş muş.

0|0
    0|0
  • Lezbiyen görünümü kafanda nasıl yarattın? önce bunu ayirt et okey sorun yok kafanda erkek görunumlu kızlar mi lezbiyen tek? Ona kalırsa adam gay ama ailesi çocukları bile var şunu artık görünüş olarak ayırt etmeyi bırakın yahu

0|0
    0|0
    • Lezbiyen gorunumunu lgbtnin gayet dogal karsilandigi bir ulkede yasasaydim yok edebilirdim. Ulkemizde genelde lezbiyen kizlar "erkeksi" gorunur oyle yazmamin sebebi buydu

• Yok bu görüşte olan birinin böyle yazması beni şaşırttı yoksa sorun yok

• Emin misin

0|0
    0|0
  • Ben lezbiyenim de.

0|0
    0|0
  • Bende oyleyim ve soyleyemiyorum. Mutsuzum yani kimse de benden beklemez. Kendime gore birinide bulamiyorum..

0|0
    0|0
  • Bence ilk doktora git, sonrada ayyyy aşklarım ben lezim de aşklarım de ama o önemli

0|0
    0|0
  • tanışabilir miyiz? ben de tıpkı senin gibiyim

0|0
    0|0
  • Söyle

0|0
    0|0
  • Söyleme.

0|0
    0|0
  • 45 günlük yumurta yiyince lezbiyen oluyormuşsun. Yeme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...