Bu ülkede (Türkiye'de) yaşamaktan memnun musun?

Ben şahsen hiç memnun değilim. İnsanlar, eğitim, ekonomi, din, medeniyet. Hepsi eksik. Terkedecek imkanım da yok. Yoruldum. Bıktım artık.

Siz de yazın birseyler...

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Evet berbat ama sen kaçarsan ben kaçarsam ülke daha berbat hale gelicek onun için gelecek nesiller için mücadele şart.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende bıktım. Yaşanan olaylardan ve insanlardan tiksiniyorum artık.

0|0
    0|0
  • Benim yerim iyi yoksa cekilmez

0|0
    0|0
  • Memnun değilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Her zaman bir yolu bulunur.

İmkansızlığı yaratan insanın kendisinden başkası değildir. Çözümsüzlük içinde kalmayı tercih eden sizsiniz.

Ekonomik olarak bir kesim diğer kesime göre hep yükseklerde her zaman olacak.

Eğitim konusundaki kıyaslamaya gelirsek çok fazla eksikleri olduğu konusunda hem fikirim.

Her zaman bir b planı olmalı insanın. Ben üniversite mezunuyum. 2. üniversite de bitmek üzere. Zaman içinden çıkılmaz bir hal aldığında kendine ne kadar yatırım yapıyorsun.

Diğerlerinden seni farklı kılan özelliklerin ne? Kıyaslama değil ama şirketler artık bunu ciddi olarak sorguluyorlar.

Asıl beni üzen durum yüzyıllardır tüm dünyaya hüküm eden türkler şu anda giderek asimile olmaya başladılar.

Minsk diye bir yer var belki duymussunuzdur. Ordaki yerdeki insanların başka birisi ile evlenmesi bile yasak. Yurtdısında olsa bile evlenemiyorlar.

Konsolosluktan alınıp geri ülkelerine gönderiliyor.

Son günlerde yaşanan olaylar canımı çok sıktı. Umarım ciddi önemler alınır.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim görüş için, ben daha çok ailemin cahilligi ve yanlışları yüzünden sıkıntı çektim, çekiyorum ve çekeceğim. Beni çıkmaz bir yola soktular. Durumlar çok karışık. Tüm isyanım buna aslında.

• Hakkında herşeyin hayırlısı olsun. Allah yardımcın olsun. Belkide çekmen gerekiyor. Sabır et bakalım. Hayırlı şeyler biraz uğraştıktan sonra ortaya çıkarmış.

• Genel olarak memnunum diyebilirim eksiklikler yok mu tabiki var ama yinede cennet ülkem.

0|0
    0|0
  • turkiye b0h yasanilacak bir ulke degil ancak tatil icin iyidir

0|0
    0|0
  • Ben memnunum.

0|0
    0|0
  • yani devlet halk benim zaten düşmanlığım yok politikacılara siyasi partilere iktidara muhalif bir adamım. Memnuniyetsizliğim hükümetten kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • Valla ben Vatanimin gidisatindan memnun degilim ama Bu sebepten de terk edecek degilim BIZIM VATANIMIZ GIBISI YOK

0|0
    0|0
  • Değilim

0|0
    0|0
  • Bu ülkeden başka bir ülke de yaşayamam.

0|0
    0|0
  • Ilk fırsatta giderim imkanlar olunca

0|0
    0|0
  • Vatanını yaşanmaz bulanlar vatanını yaşanmazlaştıranlardır. Herşeye rağmen seviyorum ben vatanımı. Memnunum da. Birgün daha da güzelleşecek herşey.

0|0
    0|0
  • Sevmesem çekip giderim

0|0
    0|0
Yükleniyor...