Merak ettiğim şey, sadece ben mi böyleyim ailemle?

Selam arkadaslar. Oncelikle ne kadar dogru bunlari tanimadigim kisilere anlatmak bilmiyorum ama artik paylasamam lazim bazilariyla. Artik tasiyamiyorum bu kadar seyi. Kaldiramiyorum cok yoruldum. Ailemle sorunlarim hic bitmiyor. Ergen isyanlari degil emin olun. 18 yasinda olmama ragmen 30 yasindaki biri gibi dusunebiliyorum. Cok buyudum yasadiklarim yuzunden. Bir yerden baslamak istiyorum. Annem mesela. Aylardir konusmuyoruz. Ben konusmaya calisiyorum o suratini asiyor. Aksam babam eve gelince gozlerini dolduruyor. Benimle aylardir konusmuyor kizin diyor. Ondan oylesine nefret ediyorum ki... Anne ya o bir anne nasil boyle davranabilir anlamiyorum. Annemden nefret ettigim icin kendimden de nefret ediyorum. Babamdan bahsedeyim biraz. Pek muhabbetimiz yok. 15 yil ayri yasadik. Yurtdisindaydi bizde yeni geldik iste. Bu yillari telafi etmesi gerekirken o kadinin doldurmasina gelerek oyle laflar ediyor ki bana keske dovsede boyle konusmasa diyorum. Mesela dun markete gitmistim. Bugun yine kavga ettik. Bana dun nerelerdeydin yine dedi. Oyle zoruma gidiyor ki artik dayanamiyorum. Ablam var bir tane. Onunla da cok guzel bir animi anlatayim. Turkiye deyken sevgilisiyle bulusmaya gitmisti. Evde olmadigini anlamislar. Beni okuldan aldi amcam ders bitmeden. Hepsi bana kizdi. 2 amcamda bana tokat atti sen biliyorsun nereye gittigini bize soylemiyorsun diye. O gelincede benim kizim oyle yapmaz dediler. Baba yok tabi istediklerini yaparlar bana. Haklari var. Daha nice hikayelerim var. Ablam sigara ictigi icin annemin ona isi dusuyor. Oda iciyor cunku. Bu yuzden bisey diyemiyor ona. O haksizken bile onu savunuyor bana. Intihar etmeyi dusunuyorum artik. Beni bu noktaya getirdiler. Ben yanlarindan gecerken keske olsen biktik senden diyorlar. Dayanamiyorum artik. Benimde aklima yatti iyice ölüm. Kurtulurlar iste kotu mu. Hakkim hic birine helal degil. Insallah bana yasattiklarindan daha beterini yasar hepsi.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ağladım yemin ederim. Bir anne böyleyse millet ne demek, ne yapmaz.

0|0
    0|0
    • Annem iyidir aslinda. 15 yil beraber yasadik, babam yoktu yanimizda. Simdi anlamiyorum niye boyle davraniyor.

• Dusunmen yeter 😄

• Sen mutlu ol yeter 🙏🏼

Erkekler Ne Diyor 3

• Tek sen degilsin bnmde ailemle yasadigim sorunlar oluyo ustume asiri derecede agir yukler biniyo artk kaldiramiyorum

0|0
    0|0
    • Bir evde huzur olmayinca geriye ne kalir ki. Bizde mukemmel degiliz belki ama onlarin bu kadar yuklenmemesi lazim.

• Kendileri kaybederler yarin bir gun universiteye gidecm Allah nasip ederse o zamn bidaha yuzu bile goremezler

• aile değil yaprak dökümü

0|0
    0|0
    • Cidden bastan okudum banada oyle geldi

• aranızda kaç yaş v ar

• 2 yas

• Beddua etme yahu

0|0
    0|0
    • Sadece sonunu okudun sanirim. Benim yasadiklarimi bilmiyorsun, anlayamazsin.

• Okudumda. Genede beddua iyi degil. Allah yardimcin olsun

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende aynıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...