Başkanlık Refarundumu Olursa Oyunu Hangi Yönde Kullanacan? Düşünceleriniz Neler? Anketli?

Ben Koyu Türk Milliyetcisiyim. 4 oyumdan 3 nü Akpye attim. 1 kasimda dahil. Bu başkanlik refarundumunda bu sefer %80 oyum hayır olacak. %20 oyum evet olur. Solcular biraz acayip ama Akpyi desteklimeyecem refarundumda. Bu sefer oyum hayır olacak. Peki yaa siz? Bu arada dolar 2.83 paraniz varsa dolar yapin. Lazim olur 8-9 ay sonra size ;)

• BAŞKANLIĞA EVET OYU KULLANCAM.
    12% (1)22% (4)19% (5)Oy Ver
  • BAŞKANLIĞA HAYIR OYU KULLANCAM.
    88% (7)78% (14)81% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
29 Ekim Günü pesmergenin Türk Topraklarindan pydye yardim icin Ayn El Arapa Gecirildigini Unutamiyom
Fetoculara inat , bazi solculara inat Akpye oylar attim. Ama ben antikürtçüyüm. Bu refafundumda akpye oy atmayarak akpnin bazi yaptiklarina karsi akpyi odullendirecem. Sivanda evet diyecekmis

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Hayırrrrrrrr👎🏼

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• baskanliga musait bir ulke degil burasi Atatürk un getirdigi guzel sistemi daha islevsel hale getirmek onemli olan bencenoy kullanirken ve su sandik gorevlileri basinda oy pusulalari basinda askerler beklemeli cok oy çalımi oluyor çünkü orda burda haberlerde hdp ye akan oylari goruyoz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• B dedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Rejim sistemini beğenmesemde ülkenin şu haliyle rejim değişikliğine ihtiyacı yoktur. Zira rejim değişikliği ülkeyi 15-25 yıl geriye götürür.

0|0
    0|0
  • Türkiye nin uygun yönetim biçimi cumhuriyettir. Böyle de kalmalıdır. Aksi takdirde ülke pohu yer.

0|0
    0|0
  • Bu ülkeye baskanlık sistemi gelmezse bir omur abd nin kuklası olmaya mahkumuz. Ne yapıyorsak kendimize yaparız.

0|0
    0|0
  • Tek bazlı yönetime evet demem Ben

0|0
    0|0
  • her şartta akape karşıtıyım

0|0
    0|0
  • Aslin da bazen diyorum ki bu memlekete demokrasi fazla

0|0
    0|0
  • Hayır istemiyorum kötü olur Türkiye karıştı.

0|0
    0|0
  • 3 oy attım 2 ak parti bir rte referandum da tam ortaya basacağım

0|0
    0|0
  • her zaman akp

0|0
    0|0
Yükleniyor...