Sigara Sayesinde Mutsuz Olan İlişki?

Ben Sigara Alkol Türevleri Ve Zararlı Hiç Birşey Kullanmıyorum. Aşırı Derecede Yeşilaycıyım Ve Yeşilay İçin Gönüllü Çalışmalarım Olan Biriyim Neyse. Sevgilim Sigara İçiyor Hemde Peş Peşe Yaktı Mı 3 4 Tane İçiyor, Günde 1 Paketi Dahi Aşıyor Yaşı Daha 20 Ama Bu İçmesi Beni Aşırı Rahatsız Etmekte. Bir Yere Gideriz 10 Dk Yürümeden Yoruldum Diye Mola İster 10 Dk Otururuz Peş Peşe Yakar Sigaraları Sonra 10 Dk Sonra Yine Aynısı Göz Altında Kararmalar Var Doktor Sigaradan Dedi, Diş Eti Sorunları Var Doktor Sigaradan Dedi Ama Bırakmak İçin ya da Azaltmak İçin Bir Çabası Dahi Yok. Sigaranın Zararlarını Bilen Biriyim Bu Sebeple Bırakması İçin Baskı Yaptıkça Bıraktıramıyorum Ve Hep Bir Kavga Hep Bir Kavga Benden Bile Daha Çok Sevdiğini Düşünüyorum Sigarayı Bu Durumu Nasıl Aşabilirim Nasıl Bıraktıracam Kendisine Bana Yardımcı Olup Bu Konularda Fikir Verirmisiniz?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Barışın

0|0
    0|0
    • küs değiliz ama hep sorunlar oluyor

En İyi Erkek Görüşü

• içiyorsa bir sebebi vardır kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Alışkanlık bu vazgecemiyor insan kokudan rahatsızsan kalıcı parfüm falan alırsın kullanır

0|0
    0|0
    • ne yapacam yani devamlı ağzına kızın kokular mı sıkacam ya da üzerine. ben evimde külmüş kültaplasıymış neden bulundurmak zorundayım veya neden onu öperken kültaplası yalıyor gibi hislere kapılıyorum. bunları geçtik zararları ne olacak parası ne olacak. yılda 3600 tl yi çöpe atıyor bunu sevdiklerine eşine çocuğuna kendine ailesine harcasa ya da biriktirse kötü mü olur. beni bırak sabahtan akşama kadar yürüsem yorulmam ama kızla 10 dk yürünmüyor anında yorulup kalıyor ve dinlenirken yine sigara yakıyor.

• Doğrudur ama aşk ve mantık aynı anda olamaz

• 3 sene çıkarsan mantıkta olur aşkta

• Bence ona sigara içen kişilerin iç organlarının resmini göster ve ölebileceğini dahi söyle. Kendine, vücuduna bir iyilik yapması için kesinkes sigaradan uzaklaşması gerektiğini vurgula.

0|0
    0|0
    • neler neler gösterdim ama olmadı. bu konuda yazılmış fotoğrafların ve bilimsel yazıların makalelerin olduğu kitap gösterdim hatta bir yazı okuttum bugün sigarayı bırakın 10 sene vucudunuzda halen zehri kalır ve bu süreçta hamile kalırsanız 10 sene içinde çocuğunuzda bedensel engeller gözlük takma seviyesinde göz bozuklukları ve zihinsel gerilik görülebilir gibi gibi şeyler yazıyordu bende 20 yaşındasın 4 çocuk istiyoruz 30 dan sonra doğum güç olacaktır 1 tane anca doğurursun eee geriye kalan çocukları ne yapacaz dediğimde yine bana bırakacam demiyor ve sigarayı savunup içmeyi sürdürüyor. kısaca ne yapacağımı bilemiyorum artık.

• Çok haklısınız. Umarım en kısa zamanda bu illetten kurtulur, bir daha başlamamak üzere.

• inşallah

• içiyorsa bir sebebi vardır önce onu bul

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla ben içiyorum içene karışmam içmeme de karisilmasini sevmem yalnız hala da unutamadigim sevgilimi kaybettim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...