Nasıl çıkayım ben bu çıkmazdan? Tüm kapılar yüzüme kapanıyor, neden?

Okulduğum okulu hiç sevmiyorum. Kimseyle samimi olamıyorum, insanları sevmiyorum. Sevdiklerimin hiçbiri yanımda değil. Bölüme iş imkanı iyi olduğu için geldim ama hiç sevmiyorum. Derslerde çok çok zorlanıyorum. Bıraksam ailem çok üzülür. Ben de bir daha kazanamam... Ne maddi gücümüz buna müsait, ne de benim bilgi birikimim o kadar iyi. Yatay geçiş yapmak istedim, ailem yakın olan yerlerin puanı yüksek. İkinci öğrerime geçeyim dedim, durumumuz iyi değil. Harç, yurt vs. ailem altından kalkamaz. Çalışayım dedim, geçmek istediğim yer ufacık. Beni kimse işe almaz. Zaten stajım da var. Çalışacak zamanım da yok.
Bırak okulu okuma diyorum kendime ama sözlüm doktor olacak. Okumasam ona layık olamam. Ayrılmak zorunda kalırım. Ama çok seviyorum...

Ne yapayım ben? Sırf Allah korkusu olduğu için nefes alıyorum. Yoksa çoktan intihar ederdim herhalde...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Basarmaya calis, O yasta neden sozlendin ki.

0|0
    0|0
    • Söz möz hikâye. Seviyorum daha ötesi yok ki...

• O 22, ben 20.

• Bak yanlis anlama ama sen bastan kaybetmissin..
      ●Sozlum doktor olacak ona layik olamam! Bu ne demek...
      ●Basarisizim diyorsun boyle dusunmeye devam edersen bastan kaybetmissin demektir.
      ●Sordugun sorulara baktim, Sorunun birisinde telefondaki ozel videolar baska birinin eline gecebilir mi? Demek ki sevgilinle aranizda biseyler oluyor.. Eger oluyorsa daha cok uzuleceksin demektir.. Bu dediklerimi unutma ileride ders olacak..
      Simdi bana kizacaksin ama ne demek istedigimi 3-5 sene sonra anlayacaksin.
      Iyi geceler.

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Fazla kafana takma sis

0|0
    0|0
  • birak okulu ozaman yerles hakkireye

0|0
    0|0
  • Sen de hep aynı soruları soruyon takıntılisin , az sus bence sakin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir ailen var
    Bir evin var
    Okulun var
    Sözlüm dediğin, hayatında seni mutlu edebilecek bir sevgilin var
    Sağlığın sıhhatin yerinde
    Kimseye muhtaç değilsin..

Tek derdin sevmediğin bir bölümde okuman!
    Üzgünüm küçük hanım, ama çok nankörsün...

1|0
    0|0
    • Sen nasıl okudun? Diyorum ki başaramıyorum, başka yere geçemiyorum, bıraksam sevdiğimi kaybedeceğim, tekrar sınava gireyim desem kazanamam. Bu çok mu iyi bir durum?

• Sen sonunda intihardan bile bahsetmişsin.
      Yahu aç gözünü dünyaya bak biraz!
      Senin yaşadığın hayatın hayalini kuran milyonlarca insan var..
      Ben sana herhangi bir sorunun ya da derdin yok demiyorum,
      ama sen aşırı büyütüyorsun bu durumu.

Şurada kendi yaşadığım hayatı bile anlatsam, oturur şükredersin kendi haline.
      O yüzden şikayet etmek yerine şükret.
      Naçizane bir tavsiye bu, ister dinle.. ister dinleme..

İyi geceler

• Okulunu değiştir, belki bir kac yıl kaybedersin ama mutsuz olmaktan iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...