Erkeklerin makyaj sevmiyoruz dogal hal daha guzel demesinin nedeni?

Erkeklerin nerdeyse tamamimin dedigi makyaj sevmiyoruz dogal daha iyi demelerinin nedeni nedir? Gercekten dogal sevdiginiz icinmi yoksa altinda biseylermi var? Gorus bildiren arkadaslar simdiden tesekkurler :)

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• doğal hali güzeldir. makyaj hem cilt bozar hem kukla ya çevirir bence bayanı... benim görüşüm ve eleştiriye kapalıyım.

1|0
    0|0
    • Amacim elestiri yapmak degil gercekten sadece merak erkek kiz karisik bir sohbette bir arkadasimiz erkekler makyaj sevmiyor demisti ama nedenini soylemedi bende o soylemedigi icin birileri yazar diye buraya yazdim :)
      Aranizda nasil bir muhabbeti var diye :)

• Anladım, kalbin güzelse en güzeli sensin demektir

• teşekkür ederim eig için

Erkekler Ne Diyor 21

• makyajsiz karilarin yuzde 95% cirkin oldugu icin

1|0
    0|0
  • Doğal haliyle esip kavuran bayan, makyaj yapınca rihter ölçüsüyle adamlarıyla titretir yeryüzünü;) asıl neden budur...

1|0
    0|0
  • Tabikide doğal

1|0
    0|0
    • Çünkü sdı üstünde doğal?
      Yüzüne boya sürereek sıfatını değiştiren başka canlı yaratık yok doğasa ama bizim kızlarda var içte

• makyaj yapılacak yer ve zaman vardır yapılmayacak yer ve zaman vardır. bir insan işe giderken düğüne gider gibi makyaj yapıyorsa ben onun altında bir şey ararım.

not: benim nedenim bu şimdi atlayanlar falan olur

1|0
    0|0
  • Ben sevgilimin, esimin her sabah uyandigimda karsilasacagim halini gormek isterim hep dogal olsun igrenc igrenc boyalar bilmem nelere ne gerek var. bakimli olsun ama oyle cok makyaj kotu ya

1|0
    0|0
  • Makyajlı kızlar.. uzaktan cips yakından patates hesabı. Gūzelliğine gūvenen kız makyaj yapmaz bence. Kişinin bakımlı olması ayrı, makyajla fiziksel eksikliklerini kamufle etmesi ayrı durumlardır bunu da belirtelim

1|0
    0|0
  • benim makyaj sevmememin ilk nedeni bir ton makyajla bişeye benzemiş kızlar bizi hor görmeye çalışıyor

1|0
    0|0
    • Makyaj yapmis kiz daha cok ilgi cektigi icin egolar tavan oluyor galiba biraz :)

• Ahaha :) :) ya cok guldum bencede ama kizlarda bir havalar bir havalar tamam bende bir kizim ama mesela gecen bir avmnin lavobosunda arkadasimi bekliyordum iceri giren kizlar ya da kadinlar o kadar havalr giriyor yasi hic fark etmez yani podyumdalar sanki digerlerine begenmis begenmis bakmalar :)

• makyaj yapsın yapmasın demiyorum bakımdır sonuçta ama abartmasın ve değişik havalarada girmesin :)

• Aile bütçesi der , güleriz müleriz ama şaka bir yana erkekler doğal güzelliğe bayılır. Alınmayın ama makyajlı kıza bakmak sevmek opmek , cinsellikteki prezervatif etkisi yaratır bizde.

1|0
    0|0
  • Yav kızlar ciddi diyorum guzelsiniz ama makyaj yapinca abartiyosunuz guzel olsan bile bizim icin makyaj guzeli oluyorsunuz sade küçük bir iki rutus tamam guzelliginizi makyajla bozmayin

1|0
    0|0
  • Saf hali insanın içini yansıtır yüzüne baktığında bunu görmek için. Artı bu durum kişinin olgunluk seviyesini gösterir kendinle barışık biri olduğunu da gösterir

1|0
    0|0
  • Yüz kalbin aynasıdır demişler olmaz öyle kalp baska yüz başka :)

Doğal iyidir kanser yapmaz

1|0
    0|0
  • Makyaja karşı değilim. Bır şartım var:Boya badanayı abartmamak...

1|0
    0|0
  • Altında farklı bir şey yok, doğal güzellik daha çekici geliyor, makyaj silindiginde gorduklerimiz hoşumuza gitmiyor o nedenle makyaj olmadan birini kabul edip o şekilde devam etmek daha sağlıklı, bir de makyajı abartan çok kız var, fondoten kalın, dudak boyası tasmis vs vs

0|0
    0|0
  • Dogal haliniz daha güzel çünkü siz makyajı sadece yatak odanızda eşinize karşı yapın sen makyaj yaptığında diger o ib** olanlar size bakio ve biz bunu kabul edemioz elimizden gelse hepsini dövcezde işte olmuo ne diip te dövecenki

0|0
    0|0
  • Çünkü korkuyoruz makyajın altından öcü çıkar diye

1|0
    0|0
  • yalan bu makyaj yapın mk makyaj olmasa güzle kadın yok

1|0
    0|0
    • Peki erkek muhabbetinde ne diyorsunuz diye sorsam acaba :)

• makyajsız kadın güzel olmaz dua edin bu var yoksa suratınıza bakılmaz ünlüler dahil

• Ama dogal kizlarda var :)

• Bazıları gerçekten sever.
    Bazilarida sunu demek ister sen makyaj yapıp kimseye güzel görünme ben seni öylede severim :D

0|0
    0|0
  • Bazı kızlar bir makyaj yapıyor 40 yaşında kadın okadar makyaj yapmıyor kendine güvenen kız makyaj yapmasın ya da çok az yapsın

0|0
    0|0
  • Yatakta doğal olmanı istiyor İşte anlasana

0|0
    0|0
  • Seven insan zaten makyaj için sevmez her haliyle sever. Bunun dışında tabii ki makyaj dikkat çeker, seven erkek de kıskanır. Tüm sır bu, öyle çok classified bir bilgi değildi üzgünüm. :/

0|0
    0|0
  • Dogal halini cok tatli bulmasindan..

0|0
    0|0
Yükleniyor...