Kapat

Mutlulugu kisaca tanimlarmisiniz?

Peki sizce mutluluk neyden ya da nelerden ibarettir , kimler mutlu

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Mutluluk duygusunu syle soyliyim zamanı geldiğinde beklersin ya hani, hani keşke olsa şimdi olsa akşam yatarken aklına gelir şimdi arasa dersin konuşsa dersin hani o telefona elin gider ya bakarsın ama gelmez bir an durursun gözlerini devirirsin gerçekleşmez bir sure sonra unutmaya çalışırsın bunun için şarkılar dinlersin hikayeler okursun filmler diziler izlersin huzunlenirsin hani dizilerdeki gibi filmlerdeki gibi olsun istersin ne ile ilgili olursa olsun ama sana bisey soyliyim bunları geç sen ancak kendini mutlu edersin birini seversen kendin olarak dış gorunus iç gorunus değil asıl mesele senin kafanın dank etmesidir uyanirsan o toz pembe rüyadan gerçekleri kendini bilirsen o zaman mutlusun yoksa dünyanın en yakışıklı düşünceli çocuğunu buldan bile sikilirsin insanın doğası böyle sen koskoca bir evrende toz tanesinin içindeki hucresin o kadar apartmanın anlamı yok birini bul ve bırakma gönlünde yatan aslan bırak yatsın ve uyanmasin sen seni yanındakine bak ona uyan onu düşün bir sure sonra bir bakacaksın mutlusun...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aşktır

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 16

• Benim için mutluluk aşk para tarzı bişey değil yani o olursa mutlu olurum bu olursa mutlu olurum değil elimde bulunanlarla hissettiğim şey benim için mutluluktur özel bişey yok yani

1|0
    0|0
  • Başarı aşk inanç

1|0
    0|0
  • Epifizin , gerekli ortami bulduktan sonra endorfin salgilamasiyla tum bedende bir gevseme ve yuz kaslarinda agizdan kulaklara dogru bir gerilme ve goz bebeklerinde buyume ile oluşan bir durumdur.

1|0
    0|0
  • Adil yasayan insan ne kadar mutsuz da olsa mutludur. Vicdani rahattir cunku. Bunun yaninda anlasabildigin bir eş ve guzel bir cocuk bundan daha mutlusu olmaz bence

1|0
    0|0
  • ruh dinginli yaşaya bilmek lazım. buda dünyevi duyguların %80 ninden arınarak mümkün.

1|0
    0|0
  • bana göre mutluluk wc de saklı. hep dua ediyorum wc den çıktıktan sonra...

1|0
    0|0
  • Herşey

0|0
    0|0
  • Mario gomez'e sahip olmak gibi bir şey.

0|0
    0|0
  • Sevdiklerinle beraber yaşamak

0|0
    0|0
  • bong borusu

0|0
    0|0
  • net ve öz olarak @sibelsibel1 :))))

1|0
    0|0
  • Kizlar icin para erkekler icin sadakat esittir mutluluk

0|0
    0|0
  • Mutluluk Fenerbahçeli olmaktır

0|0
    0|0
  • Su an yataktan kalkip sigara icecem iste al sana mutluluk

0|0
    0|0
  • $ ...

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Bazen beklediğin halde gelmeyen, bazen beklemediğin zaman kapını çalan; bazen birinin bin katına sahip olduğu bir şeyde mutluluğu bulamadığı zaman, başka birinin o şeyin bir katına sahip olunca hissettiği garip bir duygudur.

1|0
    0|0
  • Huzurr sevgi sağlık

1|0
    0|0
  • Dayı güzel açıklamış.
    https://www.youtube.com/watch?v=HXy9RBgBOxc

1|0
    0|0
  • Derdi tasayı köşeye koyabilip ben mutluyum diyen mutludur, her türlü

1|0
    0|0
  • tek başına da gülebilmektir mutluluk.
    zamandan, insanlardan bağımsız, gülümseyebilmek.

1|0
    0|0
Yükleniyor...