Hapishanelerdeki tecavüzcüler neden öldürülmüyor sizce?

Bilindiği üzere hapishanelerde birsürü tecavüzcü var ve bunlar hepimizin vermiş olduğıu vergilerle besleniyorlar yiyip içip yatıyorlar hapishanelerde, böyle büyük bir rezillik olabilir mi

Güncellemeler:
tecavüz suçundan hapse atılanlardan bahsediyorum bazıları yanlış anlamış

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• evet asılsın. özgecanın katiline şişe sokuldu deniyorodu gerçektir umarım gerçekse her tecavüzcüye bizzat aileleri yapmalı

0|0
    0|0
    • senin çalışıp kazandığın para ile yemek yiyor su içiyor içeride

• iranda asıyorlar

• irandada kusura bakma şahit gerek dort kişi olmazsa kadın bir erkeğe iftira atamıyor:D ve iran örneği iyi oldu şeriatla yönetilen bir ülkede bile kadın tacizi az değil:) demekki kadını kapamakta işe yaramıyormuş:)

En İyi Erkek Görüşü

• Nerden bilinecek ki

0|0
    0|0
    • nerden bilinecek derken?

• hırsıza eyvallah dolandırıcıya eyvallah namussuza durr bunlar başka

• Ben hiçbirine eyvallah demem

Kızlar Ne Diyor 2

• Zehir zıkkım olsun onlara her lokma.

0|0
    0|0
  • Sistem oyleki, sen gidip 5 liralik teyp caldin hapse gittin diyelim, bir mahkumun devlete gunluk maliyeti yeme icme su en az 40 liradir. Bu konuya deginmek istedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• içerdekilerde onlarla besleniyo diye duyuyorum ama ne kadar doğrudur bilemem öylelerinin ölmesi onlara ödül birazda bu hayatta çektirmek lazım aslında 40 yıl hapis +idam fena bir çözüm olmazdı

0|0
    0|0
  • Çünkü tecavüzcülerin hepsi aynı koğuşta yatıyo ama diğer koğuştan fırsat bilip geçenler zaten saldırıyolar ülkemiz buna şahit oldu

0|0
    0|0
    • sen nediyon olm

• Soru eksik olduğundan yanlış anlaşılmaya açıktı , malesef devletimiz 2004 senesinde infazı kaldırdı o yüzden ellerimiz bağlı

• vatandaşa teslim etsin o zaman

Yükleniyor...