Kendimi sevmiyorum sorun ne?

Kendimi sevmiyorum ailemi arkadaşlarımı çevremi hayatımı herşeyi. insanların gerçek yüzlerini görebiliyorum artık ve bu midemi bulandırıyor. kendimi de sevmiyorum kim olduğumu biliyorum tanıyorum kendimi az çok hem iyi yanımı hemde kötü yanımı sevmiyorum. daha çok iyi yanımı sevmiyorum. kız gibi iğrenç. Yaptığım hataları. Defalarca yaptığım hataları. yaptığım salakça hataları.
neden böyle olduğunu. hiç bilmiyorum. Ama çok iyi rol yapabiliyorum belki arada kendimi de inandırabiliyorum ve böyle yaşıyorum. çünkü eğer tamamen gerçek ben olsam pek uzun sürmezdi.
herneyse işte böyle anlatılcak yazılıcak çok şey var ama sonuç bu işte daha yaş 18 bu arada . şimdi daha yaşıyıcak çok şeyin varcılar gelmesin bu bana yetti valla. yaşıma göre olgunum zaten bunu belli etmemek için de çocukça davranıyorum arada dengelensin diye. yoksa kafayı falan yerim herneyse.
bilmiyorum beyler kızlar herneyse işte ben gerçekten 12 yaşına kadar falan mükemmel yaşadım cidden. bunu dediysem çok zengindim param arkadaşım çoktu popülerdim değil. gerçekten iyi bir hayatım olmuştu 12 yaşıma kadar sonra birden bitti işte. anlatmak istemiyorum zorlamı sadece bittiğini bilin yeter. herneyse kendimi de sevmiyorum var mı çözüm önerisi olan :D

Güncellemeler:
Yaşama isteğim gitti ya. cidden arkadaşlarınız varsa GERÇEK ARKADAŞLAR. Aileniz yanınızda mutluysanız hayat size güzel. başka bişey istemeyin çünkü isterseniz yukarıdaki onları sizden alabilir ve benim gibi olabilirsiniz. ölüm yok ama ölüm gibi bişeydi herneyse işte böyle
güncel

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendini sevmiyorsan sorun sensin George😄

0|1
    0|0
    • ben olmazsan sorun da olmaz öyleyse değil mi? : )

• Şimdi acı çekmen ileri de bir şeyleri değiştirecek belki de hayatında. Neyse o anlatmadıklarını anlatmayacağın için çok da konuşmaya gerek yok o halde

• böyle olucağını biliyodum sorun değil zaten seninle bidaha görüşmiycez. ileride ne değiştiricek saçmala. bırak hayatım sikildi zaten. neyse hadi kendine iyi bak.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...