Annemle kavga etmekten artık iflahım kurudu?

Şöyle diyim annem aşırı takıntılı ve varlık içinde yokluk yaşatmaya bayılan bir tiptir. Eve aylık 6 bin tl civarı giriyor haftalık 50 tl alıyorum tamam laf yok ona. Arkadaşlarla dışarı gideyim diyorum 10 tl ya da ısrarlarım sayesinde anca 20 tl alıyorum ve tabikide aç gezmek zorunda kalıyorum.

ygsden 2 hafta evvel izin aldım üni hocalarımdan ve özel üni olduğu için yoklama alınıyor lise gibi kısacası. sağolsun hepsi verdi ama ingilizceciyi unutmuşum. sonra işte diğer hocalar devamsızlık sınırında bırakmışlar sağolsunlar hani dediklerini yaptılar. İngilizce hocası 30/23 yani 7 saat fazla geçirmiş halbuki arkadaşlarada sonradan tembih ettim ygs çalışıyorum gelemiyorum vs diye hoca tabi iplememiş. Hocayla bugün konuştum halletmeye çalıştık vs koordinatöre bağlı şu an senin devamsızlık işi dedi eyvallah dedim. Eve geldim annem devamsızlık işi vs ne oldu dedi. bende nötr bir tavırla anlattıktan sonra gururumu incitecek laflar söyledi ve bu zamana kadar evden kovuldum anne sevgisi göremedimde zaten bundan kesinlikle eminim. Ama bu sefer farklı oldu. Laflarına karşılık verdim. ben bu haldeysem senin yüzünden dedim eğer geberir gidersem mezarımın başında ağlarsan allah senin binbir türlü belanı versin vs dedim sonrada sigaramı yakıp oturdum yatağımın kenarına. Dediklerimden hiç pişman değilim gelipte o senin annen vs diyeceklerde hiç gelmesin benim annemin yaptıklarını sizin anneniz asla yapmamıştır bundan yüzde yüz eminim. bana anne deme dedi bende ''Canıma minnet daha iyi'' dedim birde güldüm. Evden git dedi bende sen kimsin kovuyorsun burası rahmetli babamın evi hayırdır dedim.

Kısacası art

Güncellemeler:
Ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Aha annemle ben aynı

0|1
    0|0
    • yoruldum resmen ya sen nasıl dayanıyorsun?

• Ah aynı şeyi yaşıyoruz. babam benim tek ailemde vefat edince ailem kalmadi.

• Ama onları takmıyorum konuşuyorlar konuşuyorlar beni eleştiriyorlar sonra susuyorlar😂

En İyi Erkek Görüşü

• Anlatmışsın sonra kısacası diyorsun sen kanka dalga mı geçiyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anne de olsalar bazen kendilerini kaybedip mallarıymışız gibi laflar edebiliyolar. Benim de annemle böyle ağır tartışmalarım oluyor. Ezdirme kendini sen sustukça tepene çıkar

0|1
    0|0
  • Kardes olalim mi?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...