Plajda bikini :(?

Arkadaşlar cahilliğimi lütfen mazur görün:( Daha önce plaja çok gitmedim. Gittiğimdede hep mayo ya da bikinimi içime giyer üstümede bir elbise giyer öyle giderdim. Nasıl gidilir plaja yani bikininizi çantanıza koyup ordamı değiştirirsiniz. Eğer öyleyse nerde değiştirirsiniz? Bütün detayları anlatırmısınız bana lütfen. Cahilliğim için tekrardan özür:(

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Lan böyle saf insanları sevin, kaybetmeyin he masumdur onlar

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birsey olmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• kabinler var, soyunma kabinleri.. ya da içine giyip orda çıkartıyolar..

2|0
    0|0
  • yaz gelsin söylerim

1|0
    0|0
  • içine giyip üstüne elbise işte

1|0
    0|0
  • dert ettiğin şeye bak :) elbise giy üstüne

1|0
    0|0
  • Kabın dıye bişe var yavrucum he gercı sen halk plajına gıdecen orda havlu tutar cıkarır gıyersın😃😃

2|0
    0|0
  • Evet dal başşak çıkarıp orada değiştiririz.

1|0
    0|0
  • Ne farkeder

2|0
    0|0
  • Git orda değiştirirsin

1|0
    0|0
  • yahu bırak gyme millet bakıyo

1|0
    0|0
  • Cok ozur diliyorsun

1|0
    0|0
  • plajlarda belirli kabinler vardı cantanın içinden çıkartıp değiştire bilirsin ama tavsiyem kadınlar plajına git karışık olanlarda seni süzen çok olacaktır bıro

1|0
    0|0
  • haşeme ile girin

0|0
    0|0
  • plajda giyinmek için kabinler var zaten ya da oradaki tuvaletlerde giyinebilrisin...

1|0
    0|0
  • Orda kabinler var icerse seni giydiriyorlar

0|0
    0|0
  • Hehe
    Masum minik
    Genelde plajlarda kabin bulunur. İnsanlar orada değiştirirler üstlerini... Yoksa da havluyu beline dolayip alttan çıkar ve giy yaparak..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Giyip de gidiyorum. Ama genellikle zaten otel hemen plaj da oluyor. Yani bazen elbise bile giymiyorum üstüne bir short ya da mini etek giyiyorum mayomun üstüne. Geri dönmeden önce günesleniyorum islak olmamak icin.

1|0
    0|0
  • Cahillik mi abartma lütfen.
    Yanımızda çanta götürüyoruz fakat plaja giderken de pantolon vs giyilmez zaten. Normal elbise giyiyor olman.

1|0
    0|0
  • genelde gittiğim mekanlarda değiştirmek için her türlü kabin alan vs. mevcut ama içine giyip de gidebilirsin

1|0
    0|0
  • Kabin var orda giyiniyorlar

1|0
    0|0
  • ben içime giyip plajda üstümü çıkarırım, istersen kabinde vardır ordada değiştirebilirsin üstünü

1|0
    0|0
  • İcine giy bence daha rahat oluyo

1|0
    0|0
  • Kabin varsa orda da değiştirenilirsin

1|0
    0|0
    • Yoksa içime giyip orda çıkartırım yine dimi?

• Aynen bende genellikle öyle yapıyorum, daha pratik

• bikini veya mayomu içime giyiyorum, üstüne elbise giyip kafama şapkamı gözüme gözlüğümü elime plaj çantamı alıp gidiyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...