Bu araba piyasasını arttıran kim?

ben anlamıyorum arkadaş 3 ay önce araba 17.000 şimdi 20-22.000 arası. bu piyasayı artıran kim tayip mi dış güçler mi? doları euro'u artıran kim abi? alan yok satanı zkym muhabbeti

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Bulsam döverim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sıfır araçlara yılbaşından sonra zam gelince, ikinci el piyasası da "sıfır araç alacak gücü olmayanlar mecbur bizim kucağa oturacak, bizde bir zam yapalım" düşüncesi ile en kötü 3000-5000 bin tl fark koyarak nabzı tutmuş oluyor.

0|0
    0|0
    • emeği geçenleri ne yapmalı?

• piyasa da temiz arabada yok takas etsen ne değişecek elimde el arabası olsa binerim ne satarım nede takas sigorta zaten öpüyor dediğin gibi

• Aynen hiç bulaşma şimdi. Geçenlerde sigortacı arkadaşım anlatıyor. 3000 tl ye bilmem kaç model tofaş almış. Sigortası 1200 küsür çıkmış, adam arabayı satlıga koymuş tekrar :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Sıfır arabalar artınca 2. ellerde kıymetlendi.

0|0
    0|0
    • neden artıyor? çöplük arabalar 7.000 mk

• Asıl yerli araba yapılsa tl üzerinden satılır bu kadar pahalı olmaz..

• yine dolar euro muhabbeti dönderir bu yawşak üreticiler hammadde dolar euro der saplarlar zammı

• Piyasa sahibinden. coma bakarak arastirdigindandir 😂 İnsanlarin keyfi fiyatlari onlar pazar arastirmasi yapmalisin ama bunu tek basina yapamazsin deneyim lazim galerici oldugumdan biliyorum

0|0
    0|0
  • Hep şu Ünal Turan yaptı.

0|0
    0|0
    • ünal turan baliye tinere zam yaptırmıştır ondaki kafa beyin yapısı görülmemiş birşey

Yükleniyor...