Nasil bir aileye evlenmek isterdiniz?

Esinizin ailesi nasil olsun isterdiniz hem maddi hem manevi yonden nasil olsun?
#pastaaam

0|1
17|36

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ay bunu anlatmak çok uzun sürer ama :) öncelikle gelini değil kızı gibi görmeliler, 3. şahışlara eksiğimi söylememeliler, dini hassasiyetleri tam olmalı, oğullarını benden kıskanmamalılar, evimde öyle her odama girmemeliler kesinlikle, mutfakta işime karışmamalı evin sahibi olmadıklarını bilmeli köstek olmamalılar, aslında Allah korkusu olsa yeter gibi çünkü Allah korkusu olan kişi ne oğluna karşı beni kötüler ne bana karşı kin besler. Oğulları da evlenince ailesini umursamayan cinslerden olmasın lütfen. Maddi yönden ailesi ise, bilmem, olmasa da olur ama maddi durum varsa bile karışmasınlar kimseye borçlu kalmak istemem, hem o borç onlara bazı haklar da sunabilir kafalarında, bir de torunlarına ben işteyken baksalar harika olurdu. Hayaller hayatlar olmaz umarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Maddi yonden beni hic ilgilendirmiyor ama manevi olarak kizlarina duzgun bir terbiye vermis bir aile olmasini isterim. Duzgun kulturlu ve bilgi sahibi insanlar olsunlar isterim. Ayrica dinlerinide onemseyen insanlar olmalari benim cok hosuma gider esimin babasiyla namaza felan gitmek cok guzel bir duygu gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • Başıma sıkıntı çıkaracak, bana karışacak bir ailesi olmasında nasıl bir ailesi olursa olsun önemsemem :)

0|0
    0|0
  • Sosyetik, burnu yukarıda, insanları sınıflandırmayı seçenlerden olmasınlar. Candan ve samimi olsunlar. Annesine anne, babasına baba derken gerçekten içimden gelerek söylemek isterim.

0|0
    0|0
  • Nefes alsınlar yeter

0|0
    0|0
  • aileme denk biri olsun yeter zaten

0|0
    0|0
  • Mümkünse eşimin ailesi olmasın. Hep gaza getiriyorlar kızlarını. Bir kere evlendim, bir kere nişanlandım hep aileleri yüzünden problem yaşadık.
    Olmayanı en güzeli. Bıraksalar biz kızlarıyla mutlu mesut geçincez

0|0
    0|0
  • İmanlı iffetli Ailesi olsun imamı şafinin Ailesi gibi :) evlensem öyle bir muhterem biriyle beni düzeltse yol gösterse

0|0
    0|0
  • #Hümanist bir aile olmasını isterim gerisi gelir zaten haa bide kızlarına değer veren bir aile olmasını istiyorum

0|0
    0|0
  • maddiyat önemsiz çok zengin olmasınlar yeter
    en önemli talebim Türk olmaları ve Atatürkçü olmaları

0|0
    0|0
  • Ailesi umrumda değil. Önemli olan onun beni, benim de onu sevmem. Gerisi teferruat. :)

0|1
    0|0
  • Nefes alsı... Pardon o başkaydı 😂 ailesi özgürlükçü olmasın.

0|0
    0|0
  • Aynalı körük olmazsa ben gelin gitmem.
    Ud kemani çalmazsa , aynalı körüğe de binmem.

Zengin olmalılar :)

0|0
    0|0
  • Normal olsun işte ya 😃 mala mülke önem vermesinler

0|0
    0|0
  • Aileme denk!

0|0
    0|0
  • Etliye sütlüye karışmasın kafi

0|0
    0|0
  • Cahil olmasın yeter

0|0
    0|0
  • Yaş Ilerlerdıkce Insan Huzur ve Mutluluk Arıyor.. maddiyat Hıc Onemlı Degıl.. bu Huzuru , mutluluğu veren olsun yeter

0|0
    0|0
  • bana karışmasın yeter :D

0|0
    0|0
  • Evlilik boş iş bir erkek tek kadına asla bağlanmaz bu devirde o yüzden hep bir ağızdan diyoruz ki hayat boş pompala coş

0|0
    0|0
  • Aile onemli degil bence onemli olan sevmem sevilmem

0|0
    0|0
  • aileye göre mi eş seçiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Dinen iyi terbiyeli bir aile

0|0
    0|0
  • beni seven bir aile

0|0
    0|0
  • Önce sorunu düzelt kanka sen olur mu

0|0
    0|0
  • bilmemkı kalbi demiz aileside temiz insanlar olsun yeter bnce

0|0
    0|0
  • benimkilerle iyi anlaşsın yeter. bana o yeter zaten :)

0|0
    0|0
  • pazardan karpuz mu seçionuz ya.

0|0
    0|0
  • bir baba bir anne benim hatun ve kardeşlerinden oluşan bir aile yeter...

0|0
    0|0
  • Bize karışmasınlar yeter bana

0|0
    0|0
  • elma yanaklı
    kiraz dudaklı
    sütun bacaklı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• Maddi yönden dengim, manevi yönden üstüm bir aile...

0|0
    0|0
  • Maddi açıdan orta ama beni kızı gibi görecek bir aileye gelin gitmek isterdim mesela benim yengelerimi dedem ve babaannem kendi kızlarından hiç ayırt etmezdi yengelerimde dedemleri babası annesi gibi görürdü :) bu şekilde ilişkiler daha sağlam ve mutlu oluyor :)

0|0
    0|0
  • Saygin, modern, gelenekci ve dindar bir aile olmasini isterdim.

0|0
    0|0
  • Bana kızları gibi sahip çıksınlar eşimin aklına girmesinler eşimle aramda olan sorunları abartıp araya girmesinler kafi. Bir şeyi bilmiyorsam eleştirmek yerine örnek olsunu, öğretici olsun.

0|0
    0|0
  • her şey maddiyat değil ilk önce dinli imanlı bir aileye gelin gitmek isterim hatta evlenceğim kişinin babası imam annesi hafız olabilir :)

0|0
    0|0
  • İyi temiz insanlar olsun isterim Ülkücü olsalar daha iyi olur maddi olarak isterse zengin isterse fakir olsun beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • mütevazi ve inançlı

0|0
    0|0
  • Zengin :D

0|1
    0|0
  • at çiftliği olan bir aile tercihim...:d

0|1
    0|0
  • davul bile dengi dengine :) kesinlikle kalabalık bir aile