Bugün otobüste kızın biri bana yaslandı ve sonrasında olanlar?

Arkadaşlar bugün normal belediye otobüsüne bindim eve gidiyodum otobüs cok kalabalıktı bir üniversitenin durağında durduk yanıma bir kız oturdu neyse aradan 10 dk geçmedi kızın kafası omzuma dayandı önce ucundan deyiyodu sonra kafası komple gögsüme koydu kızı uyandırmak istedim ama nasıl diyeceğimi bilemedim yüzümden resmen soguk terler aktı acayip utandım millet sevgili sanmıştır kesin ben kafamı bile diger tarafa ceviremedim sonra en son durağa geldik herkes inicek kız ne hikmetse bir anda uyandı sanki hicbirşey yokmus gibi saçını düzeltti ve gitti cok şaşırdım insan bir pardon falan der kibarlık olur oda yok baktım hic hani çekinmede yok 1 saat boyunca omuzumla gögsümde yatan kız sanki başkasıydı :D ama hayatım boyunca bu kadar utandığım başka bir zaman olmamıştı sizde yaşadınız mı böyle birşey hic :D

Güncellemeler:
Arkadaşlar kız yemin ederim elini falan bile koydu bir ara hatta saçını düzeltti devam etti uyumaya
:))

1|1
8|6

En İyi Kız Görüşü

• 😂 taciz edilmişsin 😀

#dayanorknc😂😂😂

1|1
    0|0
    • Aman diyim hacdeg falan tehlikeli yapışır sonra bana :D erkekler bu ulkede zulum görüyo...

• İnstagram twitter facebook her yerde bu hacdeg ünlüler de #dayanorknc diye fotoğraf paylaşacak 😂😂😂😂😂

• Aslında yanıma oturanlara öyle hacdeg acmak lazım dayanan onlar sonucta :D

En İyi Erkek Görüşü

• Amaan, yatmış uyumuş işte. Çok başıma geldi benimde uçak seyahatlerinde. 3 saat yolcululukta bazen bakardım yanımdaki bana yatmış onun yanındaki de ona yatmış uçuyoruz. Bazen otobüs çok kalabalık olduğun da tutunacak yeri olmayan ya da demirlere yetişemeyenler oluyor ya yer açarsın ona, ya da sana tutunur. Normal bir şey. Hem insan eğer farkına varmadan öyle birşey yaptığında , sonrasında utanabilir bir şey diyemez. Ha bazısı da bilerek yapar, tipinde güvenilir uysal birşeydir (yani terslemeyecek bir tip) böyle bir cesaret örneği sergiler.

0|1
    0|0
    • Son cümlen güzel tesbit olmuş dostum kızon rahatlıgı garşp geldi elini falan bile koyunca dedim noluyo terler aktı resmen yüzümden görsen var ya

• Hemen sevgili olmayacaksın, arkadaş ol , flört edersin, varsa bir kıvılcım olacağı varsa olur. Ha illa çıkacaksınız diye bir şart yok. Baktın kafana uymuyor ileri götürmezsin. İnsanlarla sosyal ilişkilerde rahat olun, tanıyıp tanımaman farketmez. Karşındaki insan ne de olsa.

• ya karşımdaki insanın beni tam olarak sevdiğini anladıgım zaman ben arkadaş ya da sevgili oalbiliuorum yani ben değilde o olursa oluyo

Kızlar Ne Diyor 7

• Olur öyle

0|1
    0|0
  • Orkunç hangi otobüs bu binmeyelim :D

0|1
    0|0
    • Oo kimleri görüyorum :) Ankarada. Simdi numarasını veirrsem cok ifşa olur zaten sizin oralar değil sıkıntı yok :D

• Hmm tamam o zaman :p : D

• Böyle bir şey yaşamadım ama yani değişik olmuş kızın buna ihtiyacı vardı herhalde

0|1
    0|0
  • Taciz etmiş bildiğimiz ya

0|1
    0|0
    • Bugün gene aynı saatte bincem bakalım görünce tepki vercek mi :D

• yok ordan binmiyodum hic zaten swarmada yazmıştım patlamdan 4 gün önce falan yazmıştım kızılay meydanında chekin yapmıstım sonra yazmıstım hergün geçerken insan tedirgin oluyor diye o yüzden tehlikenin farkında oldugum için orda binmiyodum ama otobüs zaten ordan yolcu alıyo duruyo yani. artık yolumuda değiştirdim biraz.

• İyi yapmışsın :(

• Olum bildiğin taciz etmis seni ne demk uyandirmamak az değilsin sende 😂

0|1
    0|0
    • kanka öyle değil o eger uyandırsaydım ben onu sanki kendimi beğenmiş gibi olcaktım hani anlatabildim mi? ayrıca kızda yani kız :D

• Alemsin biliyor musun 😂😂

• Namusun kirlenmiş :(

0|1
    0|0
  • Ayyy benim de omzuma öyle bu adam yatmıştı. Adamı dürtüyorum kalkıyor beş dk sonra geri yatiryir. Bende deli oldum omzumla kafasını ittirdim adam birden sıçradı sonra cama çevirdi kafayı. Bir şey demedi manyak. :)

0|1
    0|0
    • O gene utanmış bu elini bile gögsüme koydu bir ara

Erkekler Ne Diyor 5

• buna benzer bir olay lise yıllarımda benim başıma gelmişti fakat öyle omuzumda falan uyumamıştı kız ayakta dikiliyordu ben geriye kaçtıkça kalçalarını yasladıkça yasladı geri kaçmalarımada dönüp bir göz kırparak güldü. baktım kız bilinçli yapıyor merak ettim ne kadar ileriye gidecek diye,, ne kadar mı ileriye gitti? kalçalar, eller , oracıkta boşalttı beni. ineceği durağa gelincede öyle bir ayağıma basıp dönüp bir öpücük attıki resmen kullanıldığımı hissettim :)

0|1
    0|0
  • Öyle kızlar var. Çok uykusu gelip yatmıştı bir kız metroda benim göğsümde

0|1
    0|0
  • Taciz etmiş amg. Resmen adamın memesini ellemiş. Git şikayet et

0|1
    0|0
  • Sana belkide pas vermiştir

0|1
    0|0
  • Lisedeyken belediye otobusunun en arka koltugundaydim onumde okulun belali tiplerinden biri ayaktaydi soforun aniden fren armasiyla bu lavuk benim kucagima oturup kaliverdi tum karizmasi yerle bir oldu 😄😄😄

0|1
    0|0
Yükleniyor...