Önceden ateist olupta inanca dönen , inançlı olupta ateist olan var mı?

varsa nedenini yazarmısınız görüşlerinizi merak ediyorum :) ?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Önceden internette ateistleri müslüman yapmaya çalışırdım şu an ben öyle oldum 😂 aydınlandım. Kimse birden dinden çıkmaz. Çıkmak istemez. Çünkü din sana duymak istediklerini söylüyor. Kafanı bir soru kurcalamaya başlar. Sonra başka bir soru daha gelir. Ve en sonunda da gerçeği anlarsın. Biraz dışarıdan bakmak yeterli gerçeği görmek için. Her neyse allah yoksa bu dağları kim yarattı nsjshdjkdnfks

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sorduklarını bilmem de Kendini inanćlı zannedip ateist olan çook var malesef 😔😔😔

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok şükür inancımdan hiç şüphe duymadım ama yine de araştırdım ama baktım ki islam dışındaki tüm inançlar ya da inançsızlık tırıvırı. Ha ama saygı da duyarım herkese.

0|1
    0|0
  • Şimdi ben söyliyim sen kendin karar ver üstat...
    Ben kendime Müslüman mertebesini layık görmüyorum. Namaz kılmam anca bayramdan bayrama ya da içimden geldiği zamanlar hariç. Cumalara gitmem. Oruç tutamam sağlık sıkıntıları yüzünden. Eee? ama ben iyi bir insanım. namazında niyazında olup çocuklara tecavüz edenleri gördükçe diyorum aynı yere gideceksek ne anlamı kaldı sırf o namaz kıldı diye. Olmaz olsun diyorum. Bir yandan da bir yerde bir şeyler var biliyorum. Bunların hepsi rastlantı olamaz. Sadece o şey nedir anlatamıyorum.

0|0
    0|0
    • raslantılara tesadüflere inanmıyorsun aynen bende ama ınsanlara bakarak bazı şeylerdende kaçmak ne kadar doğru. sonuçta herkes hesabını kendi adına verecek. yorum içn teşekkürler :)

• Rica ederim ama dediğim gibi kötü sırf namaz kıldığı için, iyide sırf namaz kılmadığı için yargılanacaksa ve namaz kılanların hepsi Cennete gidecekse iyi olmanın ne anlamı kalıyor ki? O zaman herkes camiden çıkmasın. 7/24 ibadet edelim.

• Vardır bro

0|0
    0|0
  • müslümandım şu an inanmıyorum agnostiğim

0|2
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...