ARANIZDA PSİKOLOG OLAN VAR MI? YA DA DERDİMİ DİNLEYİP BANA AKIL VEREBİLECEK BİRİ?

akıla ihtiyacım var yaa mantıklı düşünüp bana yardım edebilecek biri lazım

Güncellemeler:
şu an çeko okuyorum 2. sınıfım. ama şu sıralar çok fazla meslek kargaşası yaşıyorum. ilerde gerçekten bu mesleği mi yapıcam? kendimi nerde görmek istiyorum falan filan gibisin sorular var aklımda ve çıldırıcam. seneye sınava giricem. aslında sınıf öğretmenliği istiyorum ama kazanamam çünkü matematik yok bende. ingilizceye ilgim var bu yüzden ingilizce öğretmenliği için mi çalışsam? ama birde şu var. derslerim iyi. seneye 3. sınıf olcam. yolun sonuna gelmiş olcam. hata mı ederim? akıl verin

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evet var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Neden senin ki çalışmıyor mu?

0|0
    0|0
  • Ben varım sis

0|0
    0|0
  • ben mantiksiz dusunup yardim olabilirim.

0|0
    0|0
  • Sorun nedir?

0|0
    0|0
    • soruyu güncelledim ordan bakabilirsin

• Kararsız kalınan seçimler büyük oranda yanlış seçimlerdir.

• valla bilemiyorum ama çıldırcam

• Derdini anlat kardeşim genelde bana öyle derler :)) şakasına mı bende çözemedim ama neyse :D

0|0
    0|0
  • Konu nedir?

0|0
    0|0
    • soruyu güncelledim

• :) inkılap tarihi vs gibi derslerden muaf olacaksın. İngilizce öğretmenliği oku ataması var yabancı dil ile turizm rehberliği özel kurs öğretmenliği özel ders herşeyi yapabilirsin

• Yıl erken iken kazan bence

• İyide konu ne

0|0
    0|0

• Hepimiz ayni dertten muzdaribiz ama sunu gordum sen ne istersen iste neyaparsan yap hayat istedigini yapiyo bugun her kim ne is yapiyosa yapsin sor gecmiste planladinmi cevap ayni adam discilik okuyo mezun siensi tezgahta tornaci ayni parayi kazaniyo benim kafamdada bin turlu plan var soyle olurasa bu yoldan boyle olursa su yoldan yani uzun lafin kisasi gerek yok plana nasil olsa olmasi gerektigi gibi olcak olaylar karsisinda nasil davrancaz uyum sagliycaz bunun planini yapmak daha dogru ve uyanik olup sanslari degerlendirmek kemdimizi gelistirmek mesela genel kultur gibi

• Derdimi anlata bildimmi acaba :)

• Yani buyur mesaj atabilirsin. Dinlerim seni elimden gelen bişey ise yardımcı olurum.

0|0
    0|0

• işte asıl sorun şu: ben ne istediğimi bilmiyorum

• Bence devam et. Emek vermişsin yani boşu boşuna mı gitsin emeğin.

• var...

0|0
    0|0
  • buyrun devrimci ruhum ile dinliyorum sizi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Derdini söylemen lazıım

0|0
    0|0
Yükleniyor...