Manyak dürtülere sahip misiniz?

Mesela benim en manyak dürtüm fiziksel acıyı sevmem ve istemem. Sizin böyle tuhaf dürtüleriniz var mı? Kontrol edebiliyor musunuz?

Güncellemeler:
Güncel

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• ilginç gerçekten tuhafmış. ruhsal acıyı sevip isteseydin daha çok şaşırırdım ama. onu isteyen var mıdır acaba. mesela ailenden biri ölünce üzülmen ya da fiziksel olarak acı çekmicek halde tecavüz. ne biçim korkmuştum ölcem diye ama güzeldi be aynı yerden bir daha geçeyim de bir daha aynı deneyimi yaşarım belki diye hayal kuran sanmıyorum olsun. duygusal acıdan zevk alıp bir daha yaşamak isteyen varsa benden uzak olsun. her şeyi yapabilir vicdan azabının acısını denicem falan der kurban ben olurum bir de.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet kan sempatim var. Bunu acıyla baglaştırıyorum. Acı bu dünyada ki en saf duygudur. Yalanı veya sahtesi olmaz. Acının nirvanasında da kan olduğundan saygımı kazanmış durumda. Fakat avmde merdivenlerden düşen adamın kanını gördükten sonra kendimde birşey farkettim. Yanına gidip baktığımda mutlu hissetmedim kendimi. Sonra anladım ki kanında asil olması gerekiyor beni tatmin etmesi için.

0|0
    0|0
  • Sefil misin çocum sen?

0|0
    0|0
  • mazoşistsin sanırım arkadaşım bir çok insanda vardır sadist narsist ve mazoşist durumlar söz konusu bunları malesef sadece cinsellik ile bağdaştıran bir gurup var ama durum budur

0|0
    0|0
  • Bazen çok güzel ayakları olan bir kiz gördüğümde ayaklarına kapanmamak için kendimi tutarım basit bişey :D

0|0
    0|0
  • bu sadıstlıktı ve psıkolojık bır sorundan oturu olusmustur. senden beterlerı var dırı dırı kendı derısını yuzduren bılıyorum ben

0|0
    0|0
  • Degilim

0|0
    0|0
  • kabuk tutan yaramı soymayı bayılırm :D

0|0
    0|0
  • Mazo olayı :) Bende tersini severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1