Dürüst olmaktan korktuğunuz an oldu mu?

Yaşadığımız bu adaletsiz ve kalleş zamanda ya hep ya da öyle bir an geldi mi ki doğru dürüst olmaktan korktunuz sesinizi çıkarmadınız görmezden duymazdan geldiniz ve o an bütün dünya her şey sizin gözünüzde ne hal aldı neler hissettiniz içinizden keşke dediğiniz neler oldu?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Dürüst olmaktan değil olamamaktan korkmak lazım...

0|1
    0|0
    • haklısın ama gel gör ki hayatının sene sunduğu sürprizler hiç de senin dediğin gibi olmuyor yani öyle bir an gelir ki her şey alt üst olur.. inşallah senin karşına hep iyi şeyler çıkar...

• Her insanın hayatı boyunca karşılaştığı bir takım sorunlar sıkıntılar mutlaka olur, ama çok şükür bu yaşıma kadar hesabını veremeyeceğim bir durum yaşamadım. Allah yaşatmasın zaten, amin bilmukabele efendim.

• amin

Kızlar Ne Diyor 6

• Bilmem olmustur herhalde

0|1
    0|0
  • Evet oldu çok zordu her şey, geçti. içim rahat etmedi sonradan itiraf ettim ve bu olay ks ile ilgiliydi halamla mahkemelik olmuştuk. hala uyuz bana ama hak etmişti!

0|1
    0|0
  • Evet oldu insanları tercihlerinden dolayı kınayıp dalga geçen kişilere ağzımı açıp bir şey söyleyemedim çünkü onlar çoktu ben ise tek
    Çok sinirlendim üzüldüm

0|1
    0|0
    • ama çok şükür ki iyilerde vardır senin gibi istemişsin yapamamışsın ama yapmış kadar varsın biraz insanlar hoşgörü sergilemeleri lazım ki yoksa bu toplum böyle nereye gidiyor...

• ya evet her kesi para pul... sarhoş etmiş insanlık neredeyse ölmüş az çok iyiler var o da kötülere kanim olsun...

• Olmadi

0|0
    0|0
  • Oldu. Ortada bir doğru vardır ve bu doğrunun zarar verdiği insanar vardır. bir doğru vardır bir de bunu anlamayan insanların olduğu bir toplum vardır. Ben susutum korkudan, boşuna anlaşılmaya çabalamaktan sustum. Şimdi toplumu şekillendirecek bir çok insan susuyo. Belki onların başka sebepleri vardır.

0|1
    0|0
    • evet doğru diyorsun yani öyle bir zamana geldik ki doğru konuşanlar suçlu duruma yalan konuşanlar sa haglı duruma düşer oldu para pul kariyer şöhret bir çok insanın aklını başından almış...

• Evet oldu

0|1
    0|0
    • maalesef yaşadığımız zamanın bize sunduğu kalleş oyunlar...

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...