İlle de kusursuz mu olmalı?

Örneğin kafeye gittiğinizde oturmuş kitap okuyan birini görüyorsunuz, tanışıyorsunuz. Kişiliğini seviyorsunuz. Sonradan öğreniyorsunuz ki o kişi yürüyemiyor. Ya da işitme cihazı falan takıyor. Ondan azıcık olsun bile hoşlansanız siliyor musunuz? Bu hoşlantı arkadaşlık açısından da olabilir, sevgililik de. KS'de gördüğüm birçok soruda mükemmellik aranıyor. Hatta çocuğumun engelli doğacağını öğrensem aldırırım diyen de var. Cidden böyle mi? Engelliler hiçbir şeyi, dostluğu, aşkı hak etmiyor mu sizce?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sitedeki insanların çoğu akademik olarak başarısız, sorunlu ve melankolik. Ayrıca ergen çok.

Ergenler de benim gibi sap gezenler gidebilirim ama akademik başarım var en azından. Öylesine açtım hesabı. Bir soruya cevap ararken kendimi burada bulup üye oldum. 2 gün sonra da kapatacagim :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır tabiki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben fizyoterapistim işim zaten engellilerin üzerine kurulu ama bende engelli çocuğum olacak olsa aldırırım. Çünkü ben ölümsüz değilim. O çocuğu doğurmak ya da doğurtmak bencilce düşünmek oluyor.

1|0
    0|0
    • Her neyse, bu konu tartışılabilirliği olan bir konu. Bence yaşam hakkı elinden alınmış oluyor ama senin görüşün.

• Onu tanrıyla tartışırsınız öyleyse. :) ama diğer türlü engelliler hayattan asla soyutlanmamalı ve dışlanmamalıdırlar. Çünkü gerçekten tertemiz ve kocaman yürekleri var.

• Ya hahaha muhabbete bak. KS de yalan ve sahtelikten bol birşey var mı?

1|0
    0|0
    • Haklısın aslında. KSde iki sözcüğü bir araya getiremeyen kişi sayısı çoğunlukta

• Ya canım burada yazılanlara bakarsan herkes çok tatlı, herkes çok zengin, herkes çok güzel, herkes dört dörtlük, herkes hatasız, her erkeğin pe*nisi 30 cm, her kadın seks bağımlısı. Bu sitede yalan söylemeyeni dövüyorlar resmen. Kaale alma.

• Aşk yozgatta yaşanıyor güzelim

1|0
    0|0
  • hayır kusursuz olmasada olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sonuna kadar hak ediyor

1|0
    0|0
  • Herkesten cok hak ediyorlar

1|0