Arkadaşlar Babam Arabayı Sürmeme izin Vermiyor Ne Yapayım?

Babam ile annem ayrılar. Ben yeni ehliyet aldım. İyi araba kullanırım fakat babam hiç kendi teklif etmiyor arabayı verme konusunda ben söyleyince de böyle istemeyerek zorla veriyor. Zaten iki kere sürdüm. Diğer çocuklarına üvey kardeşlerime ehliyetllerini aldı. Araba ne zaman isteseler biniyorlar bana resmen haksızlık oluyor. Ehliyetimi de kendi paramla aldım. Sizce ne yapayım cidden çok üzülüyorum, araba sürerken mutlu oluyorum ama babam sürmemi istemiyor bunu hissediyorum yani. :/ Bana tam anlamı ile babalık da yapmadı küçüklüğümden beri.

Güncellemeler:
Güncel.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• O izin verdiği kardeşlerin erkek mi?

0|0
    0|0
    • evet

• Bu yüzdendir. Erkek çocukları her zaman her istediğini istediği şekilde yapma hakkına sahiptir, çünkü erkeklerdir. Kız çocukları öyle değil ama. Sen istediğin kadar iyi kullan o arabayı, hatta o kardeşinden bile iyi kullansan dahi vermez sana. Çünkü üzülerek söylüyorum ki baban çok net bir şekilde çocuk kayırıyor ve bu kayırmanın en temel sebebi cinsiyetçiliği.

• Haklısın. Ona göre kadın evde oturmalı, erkek her şeyi yapmalı. Oğluna cidden veriyor arabayı. Ben isteyince istemeyerek veriyor ama her seferinde rahatsız oldugunu da belli ediyor. :/ İnşallah ilerde kendim alırım.

Erkekler Ne Diyor 2

• bayanların kullanmasına karşıyım ben belki benim gibidir

0|0
    0|0
    • İyi kullanıyorum onun istemesinin nedeni kız çocuklarına olan bu görüşü müdür sence?

• bilmem ben ilerde eşime ve kızıma kullandırtmam

• Çal keje çal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zorla sür

0|0
    0|0
    • O zaman rahatsız oluyorum keşke arsız olsam.

Yükleniyor...