Konuşmak istemediğiniz bir kişiye bunu rahatlıkla dile getirebiliyor musunuz?

Çok eskilerden tanıdığım biri. Yani en son 15 sene önce konuştuğum bir sınıf arkadaşım. Bir sebeple konuşmaya başladık ama o kadar boğuyor ki beni, anlatamam. Sadece haftasonları whatsappa giriyor ve ben cuma sabahından başlıyorum whatsappta online olmamaya. Söyleyemiyorum da niyeyse... Siz söyleyebilir miydiniz bunu? Nasıl söylenir?

0|1
25|41

En İyi Erkek Görüşü

• Ben getiririm geçiştiririm veya cevap vermem
    Damdan düşer gibi gelirse hele hayatta sallarım direkt baktım saçmalıyor hiç cevap vermem

Yüz yüze muhabbetimiz illaki olcak Adam Selam vermez muhabbet kurmaz çat watsaptan yazar yok öyle

Ama eğer gözüm tuttuysa konuşurum ama benim genelde arkadaşlarım leb demeden leblebiyi anlayacak adamlar nadir böyleleri denk gelir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu konuda kendime çok kızıyorum. Dile getiremiyorum bunu. Burda da yapamıyorum mesela. Bu yüzden de mesaj kutum kapalı. Görüşte biri bir şey sorunca amacı farklı olabilir diyip cevap vermemek yerine yardım etmeye çalışıyorum başıma iş alıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• isim var sana daja fazla vakit ayiramam dedigim oluyor israr ederse daha net olurum ne yapayim yani :)

1|0
    0|0
  • Söylerim tabii. Sende söyleyemiyorsan engel atıp kurtulabilirsin.

1|0
    0|0
  • Direkt söylemek olmaz da, "1 dk annem çağırıyor" deyip saatlerce ortadan kaybolarak sohbeti "çok ağır ilerler hale" getirebilirsin.. Bir süre sonra zaten bu durumdan sıkılacaktır..

1|0
    0|0
    • Aslında tam olarak da öyle :) içeri gidiyorum ben diyorum ve akşam yazıyorum, ama fark etmiyor...

• Öh be.. O da amma yapışkanmış.. İnsan bir bıkar.. :D
      Valla başka taktik bilmiyorum.. "içeri gidiyorum" dedikten sonra hiç yazma bence..
      "Gidiş o gidiş" olsun.. :)

• Getiririm sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • Rahatlıkla söylüyorum. Keyfimi kaçıracaksa hiç uğraşamam.

1|0
    0|0
  • Evett sis

1|0
    0|0
  • söyleyemiyorum.. yahu sen nasıl psikolog olacaksın

1|0
    0|0
  • Ben telefonu açmam ve ya geri dönüş yapmam. İşim vardı geyiği yaparım 1, 2, 3 en sonunda birinde anlar her halde anlamazsa zaten ona da söylerim artık. Ama ne kadar kibar olurum onu bilemem.

1|0
    0|0
  • Ilkokul arkadasim yapmisti bana. Soyleme mesaj atmayi birak.

1|0
    0|0
  • Yüzüne karşı söylüyorum..
    aptal oluyorlar bir anda..

1|0
    0|0
  • Söylerdim ben, Kız mı erkek mi?

1|0
    0|0
  • getirebiliyorum

1|0
    0|0
  • getiririmmm

1|0
    0|0
  • evet.

1|0
    0|0
  • Az konuş sende. 😐

1|0
    0|0
  • Boğmaktan kastın ne?

1|0
    0|0
    • Bana saat biçmesi mesela. Öğle vakti biraz uykum geldi ve uyuyacagimi söyledim. "Tamam ben seni 3te kaldırırım" falan diyor. Sevmiyorum böyle.

• Getiremem kiramam

1|0
    0|0
  • Cevap yazmazdim.

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • söyleriim uğraşamam :D

1|0
    0|0
  • evettttttt

1|0
    0|0
  • Goruldu atmam son gorulmemi kapatirim

1|0
    0|0
  • Yazmazsan sevinirim de

1|0
    0|0
  • Belli ederim, kalbini kırarım, anasına söve yok yok onu yapmam.

1|0
    0|0
  • Söylerim tabiki. Ama kırmak istemiyosan uzun süre cevap verme vaktim olmuyo falan de

1|0
    0|0
  • Erkek mi kiz mi

1|0
    0|0
  • Hay hay, seve seve
    S i K t i r G i t sevmiyorum seni

1|0
    0|0
  • Azıcık engel her şeyi çözer.

1|0
    0|0
  • hayırr

1|0
    0|0
  • bazen

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 24

• Çoğu zaman ben de söyleyemiyorum bunu insanlara. Onun yerine cevap vermiyorum, geçiştiriyorum falan. Daha mı iyi oluyor? Hayır. Ama en azından karşıdaki anlayıp susabiliyor ve kırıcı diyaloglardan kaçınmış oluyorsun.

2|0
    0|0
  • Söylerdim evet

1|0
    0|0
  • ben soylerım

1|0
    0|0
  • Belli bir noktaya geldiğinde kırmamaya çalışarak açıkça söylüyorum.

1|0
    0|0
  • söyleyemiyorum kırmamak için ama imalarda bulunuyorum kendimce

1|0
    0|0
  • Önce hareketleriyle, sonra kibarca oda olmadı yapacak bişey yok, kırılsa da umrumda olmaz.

1|0
    0|0
  • söylerim😅sonra konuşalım, sıkıldım, işim var;ama senin ki gibi bir boyutsa cevap yazmam bile göre anlasın diye
    hee anlamıyorsa konuşmak istemiyorum derim

1|0
    0|0
  • Evet istemiyorum diyorum, git diyorum açık açık

1|0
    0|0
  • ben baya düm düz söylüyorum :D

1|0
    0|0
  • Bende söyleyemiyorum :// uzaklaşıyorım ama seninki wpymiş nasıl olur bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Söylüyorum, yani ortak noktamız yok ise, sıkılıyorsam, daha aralıklı görüşsek daha iyi olur diyorum.

1|0
    0|0
  • İlgisiz davran bir zaman sonra anlar heralde

1|0
    0|0
  • Soylerim evet.

1|0
    0|0
  • Yani ben söylemezdim, ama bahane uydururdum. Zaten o da anlar konusmak istemedigini, uzatma yani kimseyle konusasım yok falan de.

1|0
    0|0
    • Sadece akşamları yazıyorum mesela, sabahları işim var diyerek gecistiriyorum. Bazen 4-5 kere arıyor 10-15 tane mesaj çekiyor geç cevap verdiğim zaman. Uyuduğum zaman... Deli oluyorum yani. Anlamıyor yaptığım şeylerden, muhtemelen birkaç hagtasonu hiç yazmiycam, belki o zaman anlar.

• Söylenir açık ve net bir şekilde söyle.😌

1|0
    0|0
  • bence söylemelisin direkt konuşmak istemiyorum de

1|0
    0|0
  • Kırmak istemedigim icin söyleyemem ama soguk davranırım uzak dururum

1|0
    0|0
  • Şak diye söylerim valla hiç çekinmem. Gerekirse engellerim.

1|0
    0|0
  • Söylerim

1|0
    0|0
  • zor oluyo ama evet

1|0
    0|0
  • yavaşça uzaklaştır kendinden

1|0
    0|0
  • Bende bu durumu yaşıyorum insanları üzmekten nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • Soğuk davranırım ya da bir iki cevap yazıp sonrasında girip okumam yazdıklarını ve ya geç okurum bu şekilde uzaklaşır bence

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...