En kolay park etme?

Arkadaşlar yeni araba sürmeyi öğreniyorum. Yolda sıkıntım yok ama park etmekte çok zorluk çekiyorum. Geri giderken zorluk çekiyorum. En kolay park etme yöntemi hangisidir? En kısa sürede nasıl öğrenebilirim?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• valeye ver onlar park eder

0|0
    0|0
    • Vale yi nerden bulucam

• bu tecrübe ile oluşur pratik yapmalısınarabaya ne kadar açı vereceksin, boş olan araya sığar mı_ bunlar tecrübe ile sağlanır yani boş bir alanda ve duba arasında çalışmalar yap

• EİG için teşekkür ederim
      ne yaptın alışabildiniz mi

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi arka tamponu yanındaki araç ile aynı hizaya getireceksin. Tam sağ yapıp yavaş yavaş ayağını debriyajdan çekeceksin. Aracın ön tarafı tampon ile paralel olunca bu sefer direksiyonu düzelteceksin, azıcık daha gelip sol yapacaksın. Ama önemli olan yavaş yavaş park etmek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 2 tane duba al pazar yerlerine git ya da boş bir alana 2 dubayı araba girecek mesafe arasına koy ve uğraş

0|0
    0|0
  • sevgili yap bir tane o park etsin :)

şaka bir yana sadece geri manevra ile park yapılabilir, düz yapılamaz asla. zamanla alışırsın bende yapamıyorum başlarda.

0|0
    0|0
  • bunu nasıl anlatabilirim bilmiyorum
    direksiyonu tam çevirdin geri geri gitmeye başladın aynadan bak tekerin üstünde bir çıkıntı var orası kaldırıma teğet geldiği zaman direksiyonu tam tersi yap yavaş yavaş gir ok.
    sanırım yeterli bir bilgi :)

0|0
    0|0
  • Kendi kıçını, pardon
    Kendi arabanın kıçını (temponun) parkedilmiş arabanın kıçına (tamponuna) eşitleyip-sıfırla ve direksiyonu 90 derece kırıp geri geri gel.
    Hahh halloldu işte

0|0
    0|0
  • En kolay arabana park sensoru ve geri gorus kamerasi takarak park edebilirsin bunlara ragmen park edemeyip vurursan arabayi SaIaksin demektir.

0|0
    0|0
    • Haha 😄 Park sensörü var. Geri görüş kamerası yok

• Sonradan ekleniuor mu

• Buyrun :http://www. sahibinden. com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-geri-gorus-kamerasi-ek-dikiz-aynali-285972009/detay? newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

• Bilgim yok kanks

0|0
    0|0
  • İleri git geri gel sağ yap sol yap gümmm. olay bu.

0|0
    0|0
  • boş bulduğun yere bırak

0|0
    0|0
  • sensör var şimdi çoğu arabada ama boş bir alana gidip sürekli tekrar etmezsen olmaz

0|0
    0|0
  • benim araba kendi park eder

0|0
    0|0
  • paralel parkta çaprazlama dalarım cuk diye girer aracın kafası ! 😎😎😎😎😎

0|0
    0|0
  • Park edeceğin yer sağ da ise tak geriye tam sağ yap kelebek cam dan ve dikiz aynasından kontrol ederek geri gel sonra iyice yaklaşınca tam sol yap araba düzelsin solda ise tam tersini yap

0|0
    0|0
    • Ben düz giriyorun bu zor geliyor

• Ben geri geri daha kolay yapıyorum

• Anladım geri geri pek çalışmadım

• Park etmemek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yöntem yokki güzelim :D

0|0
    0|0