Siz olsanız ne yapardanız?

Arkadaşlar annemi çocuk yaşta kaybettim sonra babam evlendi ve gel zaman git zaman ben 15 yaşındayken işten çıktım 1 hafta boş kaldım ve o kadın babam evde iken bana bu ev otel değil demesi üzerine
giderim ozaman dedim ve Kalkıp 20 dk içinde valizimi toplayıp evden çıktım ve en çok zoruma giden babamın benim arkamdan kapıyı kapatmasıydı 1 hafta kadar sokaklarda parklarda yattım sonra bir kağıt toplayan çocukla tanıştım istersem bana araba ve yatıcak yer ayarlarım dedi çalışırmısın dedi evet hayatımın Dönüm noktasıydı sanki kısa geçiyorum ben o işe başladım çuvalımı günde 3 defa dolduruyordum 2 3 saat uyuyup gece gündüz çalışıyordum kağıt deposunda yatıyordum haftada 3 kez camide 2 lira verip duş alıyordum bu böyle 1 yıl sürdü sonra normal bir işe girdim falan markette derken bir çok meslekte çalıştım heryerde başarılı oldum 1 Yıldır kendi işimi yapıyorum dışardan Lise bitirdim yine dışardan üniversite okuyorum ve geçen yaz babam boşandı o Kadından ve görüştük beni aradı ben erkek kardeşimle yaşıyordum beni affedermisiniz beni kabul edebilecekmisiniz dedi ve tek kelime başımın üstünde yerin var dedim geldi 6 7 aydır bizimle yaşıyor ama benim içimden babama asla sevgiyle sarılmak gelmiyor evde benim sözüm üstüne söz söylenmiyor işime karışmıyor siz olsanız ne yapardınız arkadaşlar aynı durumda okuyan herkese teşekkür ederim

Güncellemeler:
Siz olsanız ne yapardanız?

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu hikaye roman yazabilirim...

Sana karışmıyorsa eger babandir affet derim.
    Yapmış bir hata zamaninda ama yalan dünya bu gün variz yarin yokuz pişman olabilirsin daha sonra.

0|1
    0|0
    • Öyle zaten ben herşeye rağmen babamdır dedim ve kabul ettim Herzaman başımın üstünde yerin var dedim getirdim ama babama karşı sevgiyle sarılmak hiç içimden gelmiyor yapamıyorum yani kardeşimle şakalaşıyorlar falan sarılıyorlar ama ben yapamıyorum onu içimden gelmiyor

• Anlıyabiliyorum seni zaman herseye yön verecektir.

• Zaman 8 senede Fazlasıyla Yön verdi aslında

En İyi Erkek Görüşü

• Baban pişman olmuştur zaten bence böyle devam et

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Allah yardımcın olsun çok zor bir durum, valla yine vicdanlıymışsın benim öyle arkamdan kapıyı kapatsa ölse cenazesine gitmezdim..

0|1
    0|0
    • Bazen öyle olmuyor işte bu Dünya'nın birde öbür Dünya'sı var ben şu an eminim kendiside çok pişmandır yani

• İşte vicdanlıymışsın ben biraz kindarım :)

• neler yaşamışsın ben rahatlık içinde üniversite yi kazanabilirmiyim diye kaygılanıyorum kendimden utandım kendinle gurur duy bende birçok şey yaşadım ama seninkiler çok daha zor seni tebrik ederim böyle bir insan olduğun için ama hissettiklerinde haklısın yaşamayan bilemez yani ne desem bilemedimm

0|1
    0|0
  • buyukluk etmissin, allah herkese senin gibi evlat versin ne diyelim.

1|1
    0|0
  • Ulan sana helal olsun be ne diyim...

0|1
    0|0
  • sen ne güzel şeysin öyle

0|1
    0|0
  • Zor bir durum atadir dogru ama babadir evlada bunu nasil yapar bilemiyorum

0|1
    0|0
  • helal olsun sana hayırlı evlatmışsın. Ben olsam da kıyamaz senin gibi davranırdım, iyi yapmışsın ne yaparsa yapsın sonuçta baban o senin

0|1
    0|0
  • Canım ya 😔

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...