Anlamadığım şey şu kızlarımız neden çıplak? Ve her bu konu açıldığında neden sadece " Sana ne " Deniyor?

Bir cevapları mı yok yani? Güzel olmanın yolu çıplaklıkta mı? Ben sadece soruyorum yargılamıyorum bir tartışma ortamı yaratmaya çalışıyorum kim haklı kim haksız anlayın istiyorum ama o kızlarımızın dediği tek şey sana ne veya uçkurunu düşünme ben düşüncem zaten açılın kızlar derim. Söz sizde?

1|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Burda iş sadece bayanlarda bitmiyor şöyle mantıken dusununce bayan neden açılmanın güzel olduğunu zihnine yerleştiriyor çünkü öyle yapınca erkekler daha çok bakıyor. Erkek bakmazsa kadın açılmıyor kadın açılmazsada erkek bakmıyor. Soyleki nur suresi 31. Ayette bu konu açıkça belirtilirken ondan önce 30. ayette erkeklerin tesettürüne değinip göz kapaklarından bahsediyor bu olaydan sadece kadınlar ve kızlar suçlanmamalı erkeklerde bilinçlendirilmeli elbette ikiside aynı derece

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendine güvenen bir kız vücudunu sergileme ihtiyacı duymaz, beyinleriyle etkileyemeyeceğini bildiklerinden bence.

0|0
    0|0
  • O dedigin tarzdaki kizlarin henuz karakter olusma asamasinda oldugunu dusunuyorum. ulan beyninizle cikin suraya! pirim vermeyin kimseye! bazi karakterli kiz dusmanlari da kendini farkli sekilde koyuyor meydana! ks cok doluyum alicam birilwrinin ifadesini az kaldi :D

0|0
    0|0
  • Onları anlamak biraz zor olmaz mı sence de? Ben anlayamıyorum da

0|0
    0|0
  • Aynı soru kadınlar niye kapalı diye de sorulabilir. Nasıl istiyorsa öyle olur işte. Bize ne sahiden.

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Ben de bir kadin olarak anlamiyorum;bazilari o kadar acik giyiniyor ki ben bile bakiyorum. Insanlarin giyinisi tabi ki beni ilgilendirmez ama soru sormussun fikrimi de belirteyim. Ben de zaman zaman acik giyiniyorum ama bu sicaktan ve yahut daraldigim icin oluyor. Ama bazilari cidden beni sasirtiyor. Yazin sokakda bikiniyle geziyorlar. E sen bu dunyada abazalatin mevcut oldugunu bile bile neden risk aliyorsun?

0|0
    0|0
    • o tahrik konusunda haklısın ikinci olarak sizce bu tesettürlü kızlar salak mı ki o kadar sıcakta kapanıyor? Bunu da o kızlar sorgulamalı

Erkekler Ne Diyor 2

• Valla artık popo Show mevsimi artık İstanbul'da başlamış bulunmaktadır.. her yaştan insan hatta ben elektronik magazadayım gecen 65yasında bir bayanın giydiğini gördüm cok saçma geldi.. yani bilmiyorum önü yırtık pantalon ve tayt şu an moda.. Onu gidenler kendini diğer insanlardan çıta olarak yüksekte mi görüyorlar yoksa.. Başka bişeyi.. CİNSEL istek mi bilmiyorum.. bence abest birşey hiç haz etmiyorum

0|0
    0|0
  • Neden öyle diyor biliyor msun ben bir b*k yedim sıvamak sana düşmez demek istiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...