Yarın dobra dobra açık bir şekilde konuşmalı mıyım bu durumu?

arkadaşlar sınıfta yanımda bir kız var. kesin bir bilgim yok ancak bana aile sıkıntısı var gibi geliyor. babası cezaevindeymiş. ders notları berbat. hiç konuşmuyor. bakımsız. kıyafet alacak parası yok muhtemelen. arkadaş çevresi yok. bir tek ben ve bir kaç kişi varız. tenefüste takılıyoruz beraber. ama cidden dış görünüş olarak çok bakımsız birisi. teni kapkara , ellerinde , yüzünde , yanaklarında bile tüy var. hiçbir bakım yapmıyor. anlayacağınız kız böyle birisi. tabiki onu aşağılamıyorum. yanlış anlamayın lütfen. konuya gelecek olursakta beden hocası sınav yapıcaktı. hoca o kızı hiç çalış diye uyarmadan bana''bu kızı çalıştır''dedi güzellikle. bende anlayışla karşıladım. uyarmışmıydı tam hatırlamıyorum ama kız hiç konuşmamıştı. verdim sınav konularını çalışsın diye. çalışmamış bişey anlamamış. anlamadığı yerleri banada sormadı. sonra sınavdan düşük not alınca hoca beni''neden çalıştırmadın?''diyerek beni sorumlu tuttu. ben kağıtları verdim,çalışsaydı dedim birde surat yaptı. yarın dersimiz var. konuşmalı mıyım? sinir olduğumu belirtmeli miyim? ne yapmalıyım sizce?

Güncellemeler:
guncel

0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...