Yarın dobra dobra açık bir şekilde konuşmalı mıyım bu durumu?

arkadaşlar sınıfta yanımda bir kız var. kesin bir bilgim yok ancak bana aile sıkıntısı var gibi geliyor. babası cezaevindeymiş. ders notları berbat. hiç konuşmuyor. bakımsız. kıyafet alacak parası yok muhtemelen. arkadaş çevresi yok. bir tek ben ve bir kaç kişi varız. tenefüste takılıyoruz beraber. ama cidden dış görünüş olarak çok bakımsız birisi. teni kapkara , ellerinde , yüzünde , yanaklarında bile tüy var. hiçbir bakım yapmıyor. anlayacağınız kız böyle birisi. tabiki onu aşağılamıyorum. yanlış anlamayın lütfen. konuya gelecek olursakta beden hocası sınav yapıcaktı. hoca o kızı hiç çalış diye uyarmadan bana''bu kızı çalıştır''dedi güzellikle. bende anlayışla karşıladım. uyarmışmıydı tam hatırlamıyorum ama kız hiç konuşmamıştı. verdim sınav konularını çalışsın diye. çalışmamış bişey anlamamış. anlamadığı yerleri banada sormadı. sonra sınavdan düşük not alınca hoca beni''neden çalıştırmadın?''diyerek beni sorumlu tuttu. ben kağıtları verdim,çalışsaydı dedim birde surat yaptı. yarın dersimiz var. konuşmalı mıyım? sinir olduğumu belirtmeli miyim? ne yapmalıyım sizce?

Güncellemeler:
guncel

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• bence sinirle yaklaşırsan kızı kendinden soğutursun bir dehakine keğıtları vermek yerine beraber çalışın demekki kız çalışmayı sevmiyo ve sen onu kırmak istemiyosan ve hocandan azar işitmek istemiyosan gözünün önünde olur hem emin olursun bu sefer çalıştığına

1|0
    0|0
    • kıza sinirli değilim , hocaya sinirliyim. tek başıma çalışmak tercihim. başkalarıyla çalışamıyorum ama verdim zaten kağıtları , kendisi çalışsaydı. onun notunun düşük olmasının sebebi ben değilim. hoca beni sorumlu tutamaz bu durumdan. ondan azar işitmek istemiyorsamda onun dediklerini yapmak zorunda değilim. çünkü böyle bir durumda asla ben sorumlu tutulamam. gerçekten zoruma gitti.

• kızda umrumda değil. daha kendine değer vermeyi bilmiyorsa başkasından neye ilgi bekliyor?

• tabiki hangimizin zoruna gitmez ki ama emin ol onu çalıştırırsan sende daha iyi öğrenirsin ve iyilik yapmış olursun kızı umursaman önemli değil bir insana yardım etmek hoşuna gitmez mi? ve sende bir arkadaş kazanmış olursun yeni bir arkadaş kazanmaktan ne kötülük gelirki

En İyi Kız Görüşü

• Kiza ilk başta yardım edeceksin sandim parasal anlamda veya bir kuaföre goturup degisiklik yapalim falan diye yaninda oldugunu göstereceksin sandim ki kiza sinirlendigini soylemelimiyim diye soruyorsun. Kizla ilgilen lutfen belkide Allahin sana gonderdigi biseydir bu bir sevap kazan bari

1|0
    0|0
    • kesin bir bilgim yok dedim. babasının kızı felan değilim. ailesi ilgilenebilir. yardıma ihtiyacı varsa tabiki elimden geldiğince yardım ederim ancak kesin birşey yok. kendi paramı ona mı harcayacağım?

• kendisinin derslere çalışmaya hevesi yok zaten. derslerde konuşmaz ama tenefüslerde gayet sesli.. kendisi çalışmamışsa benim suçum ne? verdim kağıtları çalışsaydı. okuduğunuda mı anlamıyor? okuma yazmasıda mı yok?

• hem kıza hemde hocaya sinirlendim. kızın maddi durumu felan beni ilgilendirmiyor. yani konu bu değil. sadece rahatsız olduğum nokta onun yüzünden ben sorumlu tutuluyorum. onun hiçbirşeyi ile ben sorumlu tutulamam.

Erkekler Ne Diyor 1

• bedenciyle konuş senle konuşacağına o kızı kenera çekip konuşsun derdini anlamaya çalışsın mk

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Konuş bence

1|0
    0|0
  • Mutlaka konuş

1|0
    0|0
Yükleniyor...