Sevgilim çok utangaç?

Arkadaşlar yaklaşık 2.5 aydır çıkıyoruz en fazla 4-5 ker el ele tutuştuk ne aşkım diyor ne birşey çekingen oldugu içinde bende ona bunları yapmak istemiyorum utanır diye filan ama çok canımı sıkmaya başladı arkadaş gibiyiz nasıl düzelir bu?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilin utansa bile boyle sozcukleri senden duymak istiyo olabilir.. Sen abartmadan arada askim sevgilim filan de bence... Sonra bir bakmissin o da alismis sana bunlari soyluyosoyluyo... Utangac birileri kalmis mi ki? Kiymetini bil... Sabret.. Yavas yavas yol almalisin...

0|0
    0|0
    • Haklısın herşeyin sırası var fazla yakın olmakta iyi değil daha ilk zamanlarda ama onun tepkisi ne olur ters birşey derse diye korkuyorum veya karşılık vermesse mal gibi kalmaktan

• Kalmassin bu kadar cok dusunme.. Seviyosan sabretmeyi bileceksin.. Hayat bu yarinin ne getirecegini bilemessin...

Kızlar Ne Diyor 5

• bu konu hakkında kız arkadaşınla kibar bir şekilde konuşabilirsin birde
    ne güzel işte diğer kızlar gibi değil kız arkadaşın

0|0
    0|0
    • Tabiki böyle olması çok daha iyi ilk zamanlardan sarmaş dolaş olmaması ama yani nereye kadar sonuçta sevgilime daha yakın olmak istiyorum normal erkek arkadaşıyla benim ne farkım kalıyor :D

• haklısın zamanla düzelir inşallah :D

• Daha alişamamiştir Zaman'la alişir

0|0
    0|0
  • ayrıl sende

0|0
    0|0
  • O ağırdan almak istiyordur bazı şeyleri

0|0
    0|0
    • Benim'de ona karşı hiçbir yılışıklıgım olmadı bu sürede bende ağırdan alıyorum ama 2.5 ay geçmiş birazdaha yakın olsak daha iyi olmaz mı?

• Bende öyleyim

0|0
    0|0
    • nasıl düzelirsin mesela sen

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...