Bakar misiniz acaba?

Bugun yolda kestirme olsun diye ara sokaktan gittim Cop toplayan bir cocuk da karsidan geliyordu Eyvah dedim icimden Neyse sessizce yanindan gecersem bir sey olmaz. goz temasi bile kurmadim Yan yana geldigimiz anda korkutmak amaciyla hö diye ses cikardi Sinirlendim ama belli etmedim oylece yuruyup gittim Cantamda biber gazi gibi bir sey de yok cunku. Basima bir sey geldiginde kendimi korumak icin hicbir seyimin olmadigini farkettim. Sizden istedigim bu tarz bir sey oldugunda karsidakini etkisiz hale getirmek icin ne kullanabilirim Biber gazi artik yasak diye biliyorum simdiden tesekkurler biraz uzun oldu ama

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Biber gazı yasak değil

0|0
    0|0
    • Gezi olaylarindan sonra yasaklandi diye biliyorum

• Hayır yasak değil çok kez elimde göstere göstere gezmişliğim vardır.

Erkekler Ne Diyor 10

• Höh diyen çöp toplayan çocuk değilde biscolata erkeği olsa burda bu soruyu sorarmıydın..

Bence sen önce bilinç altını koru...

Çocuk sonuçta?

0|2
    0|0
    • Ya cocuk dedim de 15 yasinda degil 18 - 20 yasindadir Gunah kecisi oldum simdi de Her insana tecavuzcu gozuyle bakmiyorum Ara sokak bir yerdi ister istemez korkuyor insan

• Konuyu baska yere cekmeye calisma Burada dikkat edilmesi gereken nokta benim magdur durumda olmam. Ben cop toplayan insanlari hor gormem de zaten. Bana gore cevre duzenlemesinde en iyi isini yapan kimselerdir Vicdan meselesi degil burada ki

• Ben sana haksızsın demedim zaten neyse yinede mağdur olan sensin geçmiş olsun diyorum ve bu tatlı seyiveli tartışma için teşekkür ediyorum.

• Biber gazı veya şok aleti al

0|0
    0|0
  • bıcak silah gibi şeyler zaten yasak o yüzden korktuğunda ya bu davranışı tekrar et ya kendini koruma sanatları öğren veya biber gazı al çünkü ben pek yasak olduğunu düşünmüyorum ayrıca mahkemelik olsan kendini korumadan yırtarsın daha geçen ders gördükte :)

0|0
    0|0
  • Hayalara tekme hayalara tekme😁

0|0
    0|0
  • Haha iyi yapmış çocuk

0|0
    0|0
    • Ayakta alkislanirsin biliyor musun bu yorumunla

• Ara sokak bir yerdi ve cocuk dedigim 15 yasinda degil 180 boyu vardi kusura bakma ama turkiyede yasiyoruz cocuga potansiyel tecavuzcu olarak bakmiyorum karsidan bakislarini gorseydin ne hissettigimi anlayabilirdin biraz da olsa

• Anlamış korktuğunu demekki iyi yapmış ben sevdim :)

• çöp toplayan çocuğun sana ne zararı var?

0|0
    0|0
    • Kardesim anlamada bir sorun mu var sende?

• benim bir rahatsızlığım yok çok şükür.
      ama senin var gibi görünüyor.

• Bu kadinlar rahat dolasamayacakmi lan artik bu ulkede...

0|0
    0|0
  • baktım

0|0
    0|0
    • Bu yilin en iyi mizahşörüsün

• evet biliyorum şu an xper kasmasam çok daha komik espirileri patlatırdım ama sper kasınca kısa cevaplar vermek zorundayım

• bekarım canım

0|0
    0|0
  • biber gazı durduk yere sıkarsan suç olur da taşımak yasak değil diye biliyorum. yasaksa da taşı ölmekten her türlü iyidir tecavüzden organ kaybetcek şekilde işkenceden falan da iyidir. sen mağdur olup üzülüp psikolojin bozulcağına etkisiz hale gelsin saldırgan. bence elektrik daha iyi dokununca 5 dk kadar yerde felçli şekilde yatıp kalsa yeter istersen bir kaç tekme atarsın suratına hazır etkisiz hale gelmişken.

1|0
    0|0
    • En azindan sonunda biri yanimda durdu Tavsiyen icin tesekkur ederim gercekten

• saldırganın yanında durcak kadar olmadık daha allah korusun. böyle durumlarda tenhada yalnızsan geceyse falan paranoya yapma ama tedbiri de elden bırakma elinde imkan varken son ana kadar yok ya bir şey yapmaz derken kendini bir anda etkisiz hale gelmiş halde bulma. akıllı bir saldırgan karşıdan bağıra bağıra gelmez son anda saldırır nolduğunu anlamazsın. sonra da ölmezsen başına gelenle bir etkisiz hale getirme şansım vardı neden güvendim diye de kendi kendini yersin. bu güvenmediğin birine ufak miktar borç verip test etmeye benzemez. zaten tehlike hissediyosan boş yere değildir büyük ihtimalle bir şey yapmıcak olan insan korkutmak dahil buna. karşıdan gelirken göz teması kurmaz uzaktan hızlıca geçer. arkadan geliyosa sen hızlı yürüyosan yavaşlar farkın açılmasını bekler çok yavaşsan hızlıca yine uzaktan geçer. umarım hiç başına gelmez bu şekil bir def etme ya da mağdur olma durumu.

Kızlar Ne Diyor 7

• Cantanda deodarant tasi biber gazi yerine sikarsin

0|1
    0|0
  • Valla okurken resmen hayal ettim ve haklısın

0|0
    0|0
  • Sopa :)

0|0
    0|0
  • Deodorant da işini görür ben bir de maket bıçağı taşıyorum yanımda

0|0