Sessiz sakin insanlarla uğraşır mısınız?

Sessiz sakin tek yaptığı şey müzik dinlemek olan aynı ortamda olduğunuz ama hiç tanışmadığınız biriyle uğraşır mısınız? uğraşırsanız neden? bu komik vakayı aynı kişi tarafından bir kaç kez yaşadım ve ne yapmam gerektiğini bilemedim sadece tuhaf tuhaf bakıyorum... Bu soruyu özellikle çok sosyal ve enerjik olan insanlar cevaplarsa iyi olabilir.

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• sana yemin ediyorum benim lisedeki halimi anlattın şu an ama ben tüm sınıfla uğraşırdım tek bir kızla değil tek senle uğraşıyorsa başka yerlere çekilebilir konu belkide senin gülmenden hoşnut oluyordur belkide seninle samimi olmaya çalışıyordur

0|0
    0|0
    • Evet tek bana yapiyor ama en önemlisi yapısında var çocuğun ben de en fazla kulaklığımı çıkarıp "sorun ne" bakışı atıyorum valla üzücü

• bence kendini sana ifade edemiyo ya yakın arkadaş olmaya çalışıyo senle takılmayı seviyo ya da bence büyük ihtimalle seninle olmak uğraşmak her şeyinle seni seviyo ama kendini ifade edemiyo o çocuğu konuşarak sıkıştırırsan ağzından bişeyler çıkabilir :)

• Heyecan olsun diye ya da ne bileyim cinsim cinslik yapmayi severim

0|0
    0|0
  • ben öleyim :D bana geliyolarda öyle uğraşmak için :D dalga geçiyorum kendileri sinir oluyo :D

0|0
    0|0
  • arkadaşımsa evet değilse hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende sessizim bişey yapamam

1|0
    0|0
  • Karsidaki insanin zararsiz oldugunu gordukleri an konusmak yerine dalga gecerler onlara acimak gerek sadece. Bence o durumda kotuluklerin en beterini yapiyorlar...

0|0
    0|0
  • bana dokunmayan yılanla niye uğraşıyım

1|0
    0|0
  • Çünkü bize göre sıkıcı duruyor :)

0|0
    0|0
  • Evet. Dikkatimi çeker, kapalı kutu gibi düşünürüm. İllaki çözmek için uğraşırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...