Lösemi olanınız var mı ve ya çevresinde lösemi olan ben Lösemi tedavisi görüyorum?

Lösemi olanınız var mı ve ya çevresinde lösemi olan ben Lösemi tedavisi görüyorum işin açıkcası öleceğim diyede üzülmüyorum çünkü beni bağlayacak bu tarafı sevdirecek bişeyde yok zaten?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok geçmiş olsun

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Allah şifa versin kardeşim, hastalık bu pes edilmez, düzelirsin hiç beklenmedik bir anda, sonuçta zaten hepimiz öleceğiz ama vakitli olursa iyi olur

0|0
    0|0
    • dostum hiç üzülmoyorum ben kaybedeceğimi bu hastalık gelmeden kaybettim üniversiteyi yarıda bıraktım bir kızdan ayrıdım diyedeğer miydi değmezdi ama elimden gelen bişey yoktu dersleri geçemiyordum sonrada bu hastalık ama dedğim gibi kurtuluştur

• lösemi diğer kanser türlerine göre daha tedavi edilebilirdir, sen düşünme, güzelce yaşamana bak, moralmen çökersen bu kanser azar

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah yardımcın olsun çevremde vardı...

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun kardeşim, tedavine sıkı sıkı sarıl iyileş ve sonra sana bu tarafı sevdiricek şeyleri keşfetmen dileğiyle.

0|0
    0|0
  • bu dunyaya bosuna gelmis gibiyim bende

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok geçmiş olsun kardeşim moralini yüksek tut lösemi olan yok sanırım etrafımda

0|0
    0|0
Yükleniyor...