Bayanım, polis olmak istiyorum yardım eder misiniz?

Arkadaşlar ygs den 380 aldım polislik için puanım yetiyor genel kültürümde iyidir ikinci sınavıda atlatırım. Ancak bundsn sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yardım edin lütfen?

Güncellemeler:
Birde polislikten çevik kuvvete Nasıl geçiliyor yoksa direk olabiliyormusun?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Polislik sitesinden bu hafta ya da haftaya ön başvuru için form doldurup daha sonra hangi müdürlükte mülakat istersen belli yerler bazı iller bunlarda gidip sırada bekleyip evrakları veriyorsun sana bir gün veriliyor o gün gidip mülakata gidiyorsun koşu sağlık boy vs herşeye bakıyorlar. Daha sonra mülakatlar geçersen sınav yapılıyor sınavda yeterki puanı alirsan polislik iki yıllık okulu okuyup normal polis oluyorsun

Ama

Ben kesinlikle üniversite oju derim 3 sınıfta polislik için başvurunu yaparsan direk komiser yardımcısı okursun..
    Puanın çok iyi zihinsel engelliler gibi bölümler geliyor

0|0
    0|0
    • Üniden sonra olabilirmiyim peki? Ben çevik kuvvet istiyorum aslında ona polis olduktan sonra mı geçiliyor?

• Mesaj çekin sizinle sonra konuşalım detaylı olarak

• Neden mesaja gelmedin :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Polislik taban puan açıklanınca başvuru tarihi belli olur ı tarihte başvurursun. Mülakatlardan geç tamamdır 😉

0|0
    0|0
    • Mülakatlar çok zor mudur ya bir tek takla atlayamıyorum :D

• Çok zor değil yaparsın çok zaman var çalış 😃

• Ben pmyo 2. sınıf öğrencisiyim bence puanın çok güzel lys girip hukuk okumak daha mantıklı olur pmyo işin en kolayı bence git üniversite oku polis illaki olabilirsin zaten kapasiten var.

0|0
    0|0
    • Çevik kuvvet ne şartla olunuyor peki?

• Yoo ben 1.70 boyunda bayan gördüm çevik kuvvetten

• istisnalar kaidei bozmaz :)

• boy kilo orantısı gerekiyo

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun

0|0
    0|0
    • 56 kilo

• Tüh ya hiç atlayamıyorum

• En fazla 1 hafta da atmayı öğrenirsin bence , çok zor bişey değil inan yeter

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayırlısı olsun inşallah

0|0
    0|0
  • Pmyo başvuruları başlayınca sende başvur sonra mülakata gir

0|0
    0|0
  • Pmyo basvurucaksın

0|0
    0|0
    • Sonra?

• Neden polis olmak ıstıyosun dıyıp bı kavonozdan soz cektırıp onu acıklatıyolarmıs bıde galıba anne baba ısmı vs. soruluyomus bu kavonoz olayını bı polıs arkadastan ogrenmıstım bende ama bıde sey duydum ataturk ılkeleri vs. Tırnak kontrolu varmıs ogun aklında bulunsun kesıp gıdersın canım😊

• Tamam çok teşekkürler canım :)

Yükleniyor...