Türkiye neden bu halde sizce? İffetsiz hayasız edepsiz bir nesil yetiştiğinden mi böyle bölünüyor ülke?

Bir söz vardır : " Bir ülkeyi savaşsız kurşun harcamadan parçalamak isterseniz o ülkenin gençlerinde hayasızlığı ve zinayı yayın " . Bu zamana bakıyorum zaten kızlarımız yarı çıplak gezer halde erkeklerimiz onlara bakar halde. Gerici diyecek insan boşa yormasın kendini gericilik düşüncesi ülkeyi iyi halde bırakıyordu. Düşünceleriniz nedir ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet kesinlkle öyle yetişen nesilin yerine yetiştiren ebeveyinlerede bir bakılmalı insan ne oldum değil ne oldum demeli biz bunun bilincinde olup geleceginanne babası olaraktan bu ülkeye yararlı olabilecek islamı yaşayıp yayan mücahitler yetiştirmeliyiz olup bitene uzulmeyip onlara çare bulunmalı diye dusunuyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İslamda banane kelimesi yoktur yine dinimizde kötülükten sakındırıp iyiliğe teşvik etme çok önemli bir kurumdur. Asrı saadette sırf bunun için insanlar görevlendiriliyordu. Bir hadisi şerifte kötülükten sakındırıp iyiliğe teşviki bıraktığımızda başımıza çok önemli belaların geleceği ve kurtulmak için dua etsek de duamızın kabul olmayacağı belirtiliyor. Bunun için bu makamı tekrar kurmak gerektiğine inanıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şu zamanda erkeklerin üstüne kızlar atlamaya başladı, burda gördüğüm sorulardan da bunu anlıyorum. Berbat. Bu tarz hareketler, davranışlar bizi ileriye değil geriye götürür. İslamiyet kurallarına uymadan yaşamak bana yanlış geliyor.

0|1
    0|0
  • Bir kesimin hep bir şeyi başkasından beklemesi yüzünden ne zannediyorlar yani onlar yan gelip yatsın ilahi kuvvetler gelişmelerini mi sağlasın oldu Allah çabalamayana vermez diğer kesim amerikan halkı özentisi zaten onlar da harita da Amerika nerde diye sorsan bilemez o kadar cahiller

1|1
    0|0
  • Bu siteye göre tüm kızları yargılayamazsın ve buna kendimde dahil olmak üzere kadınların kıyafetine karışılmasından yana değilim tabiki bu soyunanları desteklediğim anlamına gelmiyor! Bir bayanda erkekte ortamına göre giyinmeye bilecek! Bölünmeye gelince bu kültür dil vs. meselesidir ! Dilini kaybeden tarihine bilmeyen ve ders çıkarmayan ve en en önemlisi çalışmayan üretmeyen toplum yok olmaya mahkum bir toplumdur!!!

0|0
    0|0
  • dünyanın sonu yaklasıyor kısaca hep bu sebepten gerçi kavimler ne zaman cıgırından cıksa bir felaketten arkasından gelmiş

0|0
    0|0
  • Hmm peki insanların nasıl giyinip nasıl gezdiğinden sana ne? Bunu eleştirmek veya bunun hakkında yorum yapmak senin haddine mi çapsız seni

0|0
    0|0
    • Benim sorunum değil bu tüm ülkeyi değiştiriyor azıcık düşün yazdıklarımı.

• Sözlerimi nasıl anlıyorsunuz şasıyorum farkındaysan yazdıklarımdan müslüman olan uyarılır ifadesi gayet açık bir şekildr görülüyor ayrıca biraz insan olmayı deneyebilirsiniz sonuçta size ne sarkıntılık ettim ne de hakarette bulundum sizi insan yerine koyup insan gibi iki çift laf ettim o yüzden bu ifadelerinizi haketmiyorum sizin hayatınız olayına gelince de yaptıklarınız etraftaki herkesi etkileyince kişisel bir tarafı kalmıyor, sizden bunları anlamanızı beklemek kör sağır dilsiz birinden gökyüzünü tarif etmesini beklemek gibi farkındayım

• Her neyse sizin gibiler yaşasın cehennem!

• Haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aynen ülke çok ahlaksızlaştı hadi ülkeyi resetleyip şeriatlayalım böylece tüm sorunlar çözülür çünkü insanların zina yapması bizi derinden etkiliyor ülke ekonomisini, eğitimini ve bütün borçlarında kritik bir etki bıraktı. Yav yürüyün gidin işinize sizemi kaldı milletin ne yaptığı?

0|0
    0|0
  • hem gençlerde hem ailelerde hata var başı boş sokak köpeği gibi bırakırsan olacağı o. Dizi film klip vs. hep özenti yapıyo bunları.

0|0
    0|0
  • Allahın kanunları gelmeli.

0|1
    0|0
Yükleniyor...