Acı çekmesin diye oğlunu öldüren baba hakkında ne düşünüyorsunuz?

Acı çekmesin diye kanser hastası oğlunu öldüren baba hakkında ne düşünüyorsunuz?
acı çekmesin diye kanser hastası oğlunu öldürdü.

0|1
9|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Haberi izledim. Kanser hastası tanıdıklarım vardı. Yakındanda uzaktanda. Tedavisine, son günlerine şahit olduğum kişide vardı. Çok zor bişey. O sevdiğin insanın acıyla kemirilmesine, çığlıklarına, bağrışlarına tanık olmak çok zor. Sevdiğim insanda felç geçirmeden önce yalvarmıştı 'öldürün beni' diye hemde defalarca. Ailece 'inşallah iyileşir' derken artık 'biran önce Allah canını alırda bu acılardan kurtulur' diye dua eder olmuştuk. Babanın hareketini yanlış bulmuyorum çekilen sıkıntıları yaşayan bilir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu son derece dusunceli merhametli bir adamin yapacagi bir sey. Bizim toplum bunu anlayamaz. Ön yargisiz bakin olaya.. aci cekmesini istemiyor adam. Her yurek veremez bu karari. Süründürür bazilari kendi kanindan olanlari.

1|0
    0|0
  • Baba yüreği

0|0
    0|0
  • Adam için çok acı belliki dağılmış ne yapacağını bilememiş kanser hastalarının yakınları genel olarak dağılır sağlıklı düşünemez inanılmaz kötü bir durum yaşayan bilir kolaymı sevdiğini gözünün önünde gün gün eridğini görmek öleceğini bile bile

0|0
    0|0
    • Çok acı çekerler , çocuğu acı çekerken hangi psikolojiyle yaptı bilemeyiz tabi

• Lanet olsun sağlık sektörüne de bilime de... Parası olanı ölüm döşeğinden alır ayağa dikerler bir kaç ayda parası olmayan acılar içinde kıvransın.
    Allah kimseye yaşatmasın acayip zor bir durum. Yani bilmiyorum, feci bir şey ya, sormayın şöyle sorular pskolojimizi bozmayın ya :D
    Şimdi çık etkisinden çıkabilirsen

0|0
    0|0
  • Bende sorayım diyordum tam da ☺ ötenazi gerekliliğini hatırlatıyor. Bende yapardım baba yerinde olsam 😢

0|0
    0|0
  • dün aynı soruyu ben sormuştum ve bu adamla 1 hafta önce tesadüfen hastanede tanıştım.. adam durumu anlattı oğlunun gözü önünde nasıl acılar çektiğini ve öldürün beni diye yalvardığını anlattı :( bir baba için gerçekten çok zor adamın çaresizliği yüzünden okunuyordu :( eğer bir imkan olsa bütün organlarımı verip onu yaşatırdım dedi bana... çok üzdü bu olay beni hele o adamın yüzündeki çaresizlik gözümün önünden gitmiyor...

0|0
    0|0
    • Sen daha çok etkilenmişsindr tabi bu haberi duyunca :s

• evet... haberi okurken direk aklıma geldi izmit te olduğunu okuduğumda o kişi olduğunu anladım :( o baba nın yüzündeki çaresizlik hala gözümün önünden gitmiyor.. sigara içirmişti oğluna o gün doktorlar gelmiş kokuyu almışlar tabii ben içtim dedim ama tabi yemedi doktorlar yakında eve gönderirler bizi demişti :(

• Bir baba için verilecek en zor karar

0|0
    0|0
  • sebep her ne olursa olsun bir babanın oğlunu öldürmesi acı verici birdurum nasıl kıyar anlamadım elbette kanser çok çok sıkıntılı bir hastalık çok iyi bilirim babamı kaybettim bu hastalıkdan ötürü bence yanlış bir durum

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun insan evladina kendi elleriyle nasil kiyabilir akil alacak gibi degil

0|0
    0|0
  • Helal olsun.

0|0
    0|0
  • Allah bununla sınamasın..
    bilemedim..

0|0
    0|0
  • Allah hidayet versin. Allah ın verdiği canı başka birinin almasını doğru bulmuyorum o çocuk belkide iyileşecekti önünde yaşayabileceği ömrü vardı ama tabiki yine bundada hayır aramak gerek bence

0|0
    0|0
  • cok zor bir durum allah kimseyi dusurmesin o duruma , ben olsambende yapardim sanirim

0|0
    0|0
  • Yapmamamsı gerekeirdi ama psikolojik olarak çökmüş belli ki adam :l

0|0
    0|0
  • Kotu 😞😞

0|0
    0|0
  • Harbiden gersekali insan ewlanida kiyarmi ya can o can

0|0
    0|0
  • Sacma yuvasini yikti

0|0
    0|0
  • canım ya dua filan etseydı en çaresimiymiş öldürmek

0|0
    0|0
    • Oğlu acı çekiyorum öldür beni falan demiş sanırım yaa kimbilir hangi psikolojiyle yaptı

• aynen ön yargılıda olmamak lazım hayatta en büyük hatamız zaten

Kızlar Ne Diyor 8

• Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın... Adamın belli ki başka çaresi kalmamış... Kimbilir ne acılar çektiler ki beraber mecbur kaldı buna...

1|0
    0|0
  • Bu oste bir terslik var

0|1
    0|0
  • Beni aşar..

0|0
    0|0
  • Korkunc :(

0|0
    0|0
  • insanın en büyük mirası Aklıdır bu yüzden.!

0|0
    0|0
  • Yok artık

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...