Türkiye islam devleti olursa terk edermisiniz?

Malum anayasa diyor hükümet durmadan. Aslında kafalarında laiklikten uzak bir islam cumhuriyeti var ve halka referandurumla soracaklar. Ya halk evet derde islam devletine dönersek ne yapardınız?

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

• Şu ülkenin islam anlayışıyla islam devletine dönersek sıçtık yani.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Biz Türk üz arap değiliz bizim özümüz GökTanrı inancıdır bu ülkeye gelmez zaten

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ilımlı islam diye kafalara farkettirmeden öyle güzel nakşediyorlar ki yarın öbür gün tamamiyle bir islam devleti olduğumuz fakedilmeyecek bile. Bunun için referanduma bile gerek duyulmayacak kadar adım adım planlı yapılıyor her şey.

Kokusunu 1 sene öncesinden alan biri olarak terk ettim bile. Geride kalan sevmeyenlere sabırlar sevenlerine iyi eğlenceler dilerim.

0|1
    0|0
    • akıllılar magaranın karanlık oldugunu zekilerse magaranının karanlığının sonundaki tüneli ve gelen treni görebilirlermiş :)

• Ne iş yapiosun Hollanda da?

• İslam bizim özümüz zaten. Keşke üle bişi ulsa. İslamda herkes eşittir. Kimsenin dokunulmazlıgı yoktur. Ama hangi Milletvekili vs dokunulmazlığından vazgecer? :)

0|0
    0|0
  • Oyle bisey olmaz

0|1
    0|0
  • Oyle bisey olamaz

0|0
    0|0
  • Amiin inşallah.

0|0
    0|0
  • Ben kalmak istemem, ama gidemem de 😣

0|1
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Ben ülkeyi terkederim net
    Bura zaten müslüman bir ülke ama mğslüman olmayanlara saygı duyulmuyorsa ben yokum bu ülkede.

0|0
    0|0
  • Allah derim

0|0
    0|0
  • Iyi bisey bu

0|0
    0|0
  • Neden terkedeyim? Daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • ALLAH derim ne güzel işte şu sapklar kesinler

0|0
    0|0
  • Istediğim iz olur

0|0
    0|0
  • Asıl şeriatın ne olduğunu bilen hiçbir Müslüman buna hayır diyemez. Ülkemde kalır, dinimi en güzel şekilde yaşarım

0|0
    0|0
    • şeriat gelince en kötü şekilde kadınlar yaşıcak emin ol dininden eser kalmicak :)

• Aynı şeyi söylüyoruz bilmem farkında mısın?

• Evet ama bu düzeni getirecek kimse yok şu an tecavüzleri meşru goren yolsuzluk içinde yuzen hükümetler mi getirecek şeriatı? Getirirse ilk onların idam edilmesi gerekir...

• ederim. islam devletinde yaşanır mı ya direkt fransaya giderim. seküler devlet en iyisi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• MG-3'le sokağa çıkar, bütün sakallılara saydırırım..

0|0
    0|0
  • Kesinlike Gidin.

0|0
    0|0
  • Yurtdışındaki akrabalarım dahi gelir Türkiye'ye, ne gitmesi?

0|0
    0|0
  • ulan bu ülkenin %90 ı müslüman zaten islam devletiyiz :D :D :D

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun uokemi terk etmem

0|0
    0|0
  • Heeee ederim...

0|0
    0|0
  • Allah dan daha ne istenir :)

0|0
    0|0
  • Sen embesil misin

0|0
    0|0
  • yaşanacak bir yer olmayacağı için etmeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • Şeriat nedir ne anlama gelir neler içerir kuran da bunla ilgili neler yazar bilmezler ama

0|0
    0|0
  • Türkiye zaten bir İslam Devletidir. Kabul etsen de etmesen de. Osmanlıyı bitirdiniz ama İslamiyeti bitiremeyeceksiniz. Nokta. zaaaaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...