Ergenliğiniz nasıl geçti?

Sorum tabiki 20+ kişilere ama ergenler de yazabilir :) onlara da nasıl geçiyor diyelim. (Yaş kişiye göre değişken olabilir)

Ben ergenliği çok sert yaşadım da acaba herkes öyle mi :) yoksa sorun ben de mi merak ettim.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• 20+ kategorisine henüz giremiyorum, uslanmaz bir veledim.. Annemin deyimi ile kendimi surekli deliliğe vuruyorum. Yine annemin deyimi ile ciddiyet ve eğlence zamanını karıştırıyorum.. Eğlence zamanını çok daha geniş tutuyorum..

Ağır bir ergenlik gecirmiyorum.. "kimse beni anlamıyor" triplerine sık sık girerim. Evde sesim yüksek çıkıyor. Lakin bunu karadenizli olmama, karakterime bağlıyorum.

0|0
    0|0
    • Seni parantez içinde yazdığım istisnai kısma dahil edelim o zaman yani velet degilsin :) Ben de zaten 2-3 ay sonra 21 olcam 20+ diye yazdım ama daha 20yim boşuna artistlik gibi oldu.
      Deliliğe vurmak nasıl oluyor merak ettim :D

• Deliliğe vurmak derken sanırım deli gibi davranmak.. Onu kastediyor.. Bunu bilerek yapıyorum ciddi bir iş olduğunda, annem bana kizdiginda mesela işin içinden sıyrılmak için bol yaptığım şey. Rol kesiyorum kısaca.

Ordan anlatinca nasıl anlaşılıyor bilmiyorum ama yapması baya eglenceli :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Ergenliğime bakınca kendimle çok dalga geçiyorum.

0|0
    0|0
  • Çok sancılı

0|0
    0|0
  • epey sıkıntılı geçirdim ailemin yüzünden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...