E ticaret sitesi kurmak ıstıyorum goruslerınız neler :D?

orada burada bu yolla bır cok sey sattım sıte kurmayı bılen bır yakınım da var o bana bu konuda yardım eder sadece bir fikir. simdi aklıma geldı nasıl baktınız bu fıkrıme? eger tutarsa ooh kebab. ama nasıl yukselırım falan hıcbısey bılmıyorum goruslerınız neler?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlı olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben bir e-ticaret uzmanıyım bir satış sitesinde. Kitap yazarım bu konu üzerine.
    Çok fazla detayı var ama en basitinden söyliyim, baya para harcaman gerekiyor prof bişey yapmak istiyorsan.
    Prof bişey yapmazsan da zaten site satmıyor.
    O yüzden iyi düşün

0|0
    0|0
    • parayı kazanarak harcayamazmıyım? işleri yavas yavas buyutmek ısterım yanı hersey bır anda olacak dıye bır sey yok benım ıcın

• Şundan 5-6 sene önce olsa dediğin gibi olurdu ama işleri ufak tefek bile büyütmen için mutlaka reklama para harcaman gerekiyor.
      Bir de ne satacağın çok önemli

• tutmaz malesef sırf reklam yapmanız lazım benim 7 8 tane yabancı e ticaret sitem var reklama ucuk paralar verirsiniz :D :D yükselmek çok zor malesef şevkini kırmak istemem...

0|0
    0|0
    • evet reklam olayını bende dusundum. yapmayı dusunuyorum zaten

• Ne satacaksın kiii?

0|0
    0|0
    • valla herşey olabılır. en basta kucuk seylerle baslarım bırkac yerle anlasırım falan ne bıleyım buyuttukce buyuturum nasıl?

• Gg, n11, hepsiburada dan avantajli kosullarda satabilecegine inaniyorsan, er meydani hazir 😊

0|0
    0|0
    • neden sankı herkes buralardan alısverıs yapıyor ayrıca zırvede her zaman 1 kısılık yer daha vardır :)

• Herkes oradan alisveris yapiyor..
      Farkli e ticaret siteleri sahipleri tanidiklarim var reklam reklam vere vere yirtiyotlar ranking yok.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...