Çok beceriksizim?

Aslında iyi olduğum bir kaç şey var ve onları yapınca adam gibi doğru dürüst yaparım. Benim sorunum artık insanların bana hakaret etmesine kadar giden bir durum. Her hafta beden eğitimi dersine gitmekten korkar oldum. Ben sporda çok kötüyümdür ama oynamazsam da hoca kızıyor. Şimdi bizim her hafta oynadığımız softball var herkes çok iyi oynamıyor ama çoğu kişi çok ii oynuyor ama kötü oynayanlara benim dışımda hiç kötü söz ya da kızmıyorlar kötü attım mı takım başıma profesör kesiliyo yok öyle yok böyle ve 1 defa değil 1 kere yanlış atsam hemen sanki bunu bekliyorlarmış gibi başıma üşüşüyorlar arkadaşlarımı sorgular oldum 1 kişi olsa neyse de tüm takım bir şey de kötü olmak suç mu ben onlar gittikten sonra bile çalıştım düzgün yapabilmek için bildiğiniz bağırmaktan çok böğürmek yaptıkları sanki tüm hayatları buna bağlıymış gibi sen hiç top tutmadın mı ne kadar beceriksizsin artık gına geldi bunları duymaktan oysa ki o oyunu değil de basketbol oynayınca gayet güzel atıyorum finallerde kapışıyoruz neden bana bu kadar takmışlar anlayamıyorum sabret onlar sana ders veriyo demeyin ben ne yanlış yaptığımı biliyorum ama düzeltemiyorsam elimde değil herkes her şeyde iyi olsaydı garip olmaz mıydı geçen gün doldum taştım herkes bağırıyordu ağladım gizliden tuvalete gittim falan şimdi daha da daraldı içim oraya bir daha gitmek istemiyorum

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya ben daha beterim

0|0
    0|0
Yükleniyor...