Önyargılarınızı kenara bırakın kürt erkeği çekiciliği diye bir şey yokmu?

Yakışıklıları çok yakışıklı oluyor o pitbullu fosforlu bazı kekoların bile yüzü güzel olabiliyor. Sizce haksız mıyım?

0|1
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• her insan güzel / yakışıklı olabilir..
    dil din ırk olmadan..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Her ırkta yakışıklı , çirkin akıllı, aptal , birikimli , birikimsiz iyi , kötü çıkar, mantıksız bir soru olmuş bence.

0|0
    0|0
  • erkek begenmiyom

0|0
    0|0
  • Var, var her erkek milletinin tiplisi, tipsizi var Kürtlerde çok keko var ya ne bileyim ortamdan olsa gerek ama yakışıklısıda az değil.

0|0
    0|0
  • Evet var elbet ama evlenince eline oklava ve 5 kg unu verip gözleme aç lo diyeceği gerçeğini değiştirmeyecek be güzelim 😁

0|0
    0|0
  • Haklısın da ırka göre ayrım yapılmaz ki.

0|0
    0|0
  • Bizden uzak durun

0|0
    0|0
  • Yok..

0|0
    0|0
  • Yatakta mı? Ayakta mı? Hayatta mı?
    (Hayat kelimesi burada bahçe , avlu anlamında kullanılmıştır.)

0|0
    0|0
  • Ne ictin senn gııı :D

0|0
    0|0
  • Bence sen yokluktasin

0|0
    0|0
  • Irkın güzelliği olamaz...

0|0
    0|0
  • yok tabi. kro heval

0|0
    0|0
  • ben onlardan biri miyim acaba havaya girsem mi?

0|0
    0|0
  • Haksızsın. Türkiye'de fazla kalmadım ama kuzenim anlatır. Az çok gördüğüm kadarıyla. Bakımsızlar.

0|0
    0|0
  • Her milletin cekicisi olur kurtlerin de olur

0|0
    0|0
  • Beyin yok.
    Karakter yok.
    İnanç yok.
    Değer yok...
    Yok oğlu yok.
    Bu kadar yok'un içindeki birisi de, itli köpekli kolyeli dövmeli birisinden başkasına bakacak değildi ya...

0|0
    0|0
  • kaba saba konuşan bir konunun başından degilde ortasından anlatan ve bir şey anlatırken kelimeyi toparlıyamıyan kürk erkegimi çekici ve aşırı inatcı kot kafamı çekici kavga ederken demir çubuklarla kadına vuran mı çekici _?

0|0
    0|0
  • Nerenin Kürdü olduğu önemli. Alaska Kürdü ve Sibirya Kürdü yakışıklı olabilir.

0|0
    0|0
  • Yakışıklı değilim fikrimce ortalama :) ama baya sempatik sevimli buluyorlar soğuk biri olsamda kanım ısındı diyen çok 😂 normalde de herkesle anlaşıyorum zaten ayrım yapmıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Beli bir ırkın belli bir cekiciligi yok benim icin her insan kendi tarzi ve kisisel gorusleriyle konusmasiyla cekici gelır ırki icin cekici gelmez kisisel olrk goruyorum kisidel acidan cekici ya da degildir ki bu da görecelidir

0|0
    0|0
  • Değilsin :)
    Yakışıklı yakışıklıdır.

0|0
    0|0
  • Uzun boylu ve esmerler. Kara kaş kara göz. Irkı ne olursa olsun yakışıklıdır büyük ihtimal. Ama çirkini de hakiki çirkin oluyor. Ortaları yok.

0|0
    0|0
  • Mezopotamya eşşekleri hiçbir zaman çekici olmadı olamaz.

0|1
    0|0
  • Hiç görmedim.

0|0
    0|0
  • yakışıklı yakışıklıdır kurdu turku mu var ne zihniyetsizsin lan sen

1|0
    0|0
  • Yok cunku my lover is sarisinnn

0|1
    0|0
  • Canım diyorum ama o bile olamazsin onyargilarinizi kenara bırakın diyorsun da sen niye elinde barindiriyorsun?
    Allah ıslah etsin..
    Ve şu Irkçılığa da bir son verin artık Türk Kürt Laz Çerkez yani hepimiz insanız bunu bir kafana sok gel hadii

0|0
    0|0
  • bana amerikanın kürtleri (siyahiler) çekici geliyor

0|1
    0|0
  • Çok yakışıklılar bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...