Kızılaya kan verdiniz mi hiç?

“Kim … bir cana kıyarsa bütün insanları öldürmüş gibi olur; kim bir canı kurtarırsa bütün insanları kurtarmış gibi olur.” (Maide 32)Kızılaya kan verdiniz mi hiç ?
Gerek askerlerimiz için gerekse, Ailemiz veya diğer insanlar için çok gerekli olan bişey bence bir trafik kazası veya herhangi bir kazada hastaneye gittiğinizde kan olmasa berki annenizi berki babanızı berki abinizi kaybedersiniz berki ölen siz olursunuz. Ve son anda biri çıkıp kan verse o sizin için değerli bir insanı kurtarsa o insana veremiyeceğiniz sevgi saygı dua yoktur çünkü insan için sevdikleri çok değerlidir hep ben demeyi bırakıp böyle toplumsal güzel şeylerde buluşmamız lazım benim 4. oldu ve hiç zor bişey değil yolum düştükçe vermeye çalışıyorum 3 ayda bir alınıyor. Veren arkadaşlardan Allah razı olsun bir insanı kurtararak tüm insanları kurtarmış kadar sevap alıyorlar. Vermeyenlerede bu vasıtayla berki biz öncü oluruz...

Güncellemeler:
.,...
,.,.,

4|2
21|6

En İyi Kız Görüşü

• Keşke verebilseydim. Önce babam için verirdim ama veremiyorum.

0|1
    0|0
    • Niye veremiyosun babanın ihtiyacımı var

• AB+ bilmiyorum değişik bir sistem var zaten AB+ olmasına gerek yok başka kan gruplarıda olabilir negatif de olur. Yeter ki kan bağışı olunsun. Öyle bişey.

• Yahu baban ilik naklimi gerekiyor kan mı kansa diyorimki kızılayda bir sürü kan veriliyor yeterli olmyormu yani size kan yomu diyorlar

En İyi Erkek Görüşü

• Demir eksikliğim var almıyorlar benden.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...