Annemle kavga ettim bir bakin?

Geçen uzatma kablosunu istemis kardesimden getirmemis. Bende o sirada odamdn cikmistim , NEMRUTLAR sizi bir uzatma kablosunu getirmediniz dedi.
Sonra fazla konusmak istemiyo cok konusuyosun kafan almiyo diyo.
Hep dir dir dir dir diiirrr
Bu sabahta banyo yaptim. Küveti temizle oyle cik dedi. Anne sabah mutfagi piril piril yaptim onun hatrina eve gelince yapsam spora gidicem gec kaliyorum dedim. Saydi da saydi. Mutfakta yemek yemisim pesimden gitti bakti kirintilarini biraktin ne KALITESIZ BIR KIZsin sen dedi. Kafamda simsekler çaktı. Cok fena kavga ettik
Hep bunu yapiyo hakaret ediyo. Ben anneyim yaparim sen suscaksin diyo. Sinir krizi gecirdin resmen ciglik ata ata SUS ARTIK diye agladim.
Annem niye boyle davraniyo biktim onun kabadayi gibi sert tavirlarindan :(

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Barışın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kabak senin başına patlamış :) Ve laf sokmak için arayışa giren Anne her zaman bir şeyler bulur :) Her zaman böyleyse sorun ciddi. Yok dedikleri zamanında yapılmıyorsa o zaman sıkıntı başlıyorsa konuşarak halledin...

0|0
    0|0
    • Çoğu zaman boyle. Cocuklugumdan beri kabak hep benim basima patlar. Ben daginik biriyim. Annem cok titiz. Heryer tertemiz ve duzenli olmak zorunda. Ben mutfak daginik olsa uyuyabilirim ama annem illa toplicak. Olur sankio

• anneler her daim haklıdır

0|0
    0|0
  • kavga gelip geçici. fazla büyütmemek gerek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Olur öyle

0|0
    0|0
  • Hep suyuna git, hiç karşı gelme. Bir de böyle dene, belki işe yarar. Belli ki annen de daralmış bazı şeylerden...

0|0
    0|0
  • Dogru duzgun tavrini koy

0|0
    0|0
    • Nasil koyucam agzi durmiyoki cildirtiyo insani

• Çek resti çik mk sen özgür bir insansın kendi ayaklarının üstünde durabiliyosan tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...