Askere gitmek istemiyorum ne yapmalıyım? Detay?

Heyete girdim piskolojik olarak 1 yıl sonra görüşürüz dedi henüz daha var. Fakat gitmek istemiyorum ne yapmalıyım?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Yazık sana

0|0
    0|0
    • Önyargılı konuşuyorsun. Keyfimden dolayı değil.

En İyi Erkek Görüşü

• Burda şimdi vatan sevdası tiyatrosu çevirmesin kimse, ülke toprakları tehlikede olsa savaş olsa zaten hepimiz askeriz, ama bu şartlarda gidip komutandan fırça, küfür, dayak yiyecek adam, katılıyorum bencede gitme, gidersense kısa dönem yap açıktan oku bari

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• Gitmek istemiyorum diye birşey yok. Sağlık raporunda sıkıntı yoksa, zorla alıp götürürler. Öyle ben gitmek istemiyorum demekle olsaydı bu işler.

2|0
    0|0
  • kaçabilidğin yere kadar kaç hacım biz gittikte ne oldu afedersin ama bir skmedikleri kalıyor.

0|0
    0|0
  • intihar et korkak

0|0
    0|0
  • Pipini kestir

1|2
    0|0
  • bedelliyi bekle başka yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
    • Param yok o kadar. s

• o zaman gideceksin başka yolu yok. yani üst düzeyde tanıdkların yoksa çürük almka için ya da kendine zarar vermezsen ki verme gideceksin. oranında başka bir güzelligi var ama misal benim askerligim on numara geçti ve böyle çok kişi var. gidince on gün içinde yıllardır askermişsin gibi geliyor merak etme

• neden gitmek istemiyorsun?

0|0
    0|0
    • Piskolojim bozuk.

• daha 1 yıl varmış. psikolojin umarım düzelir. psikolojin 1 yıl sonra bile bozuk olsa yine de götürürler, gerçekten kötü ise rdm olursun. silah vermezler nöbet tutturmazlar, rahat bir yere gönderirler el ayak işi yaparsın ama askerliğini yine de yaptırırlar. sana tavsiyem psikolojin iyi ise bu şekilde yapma git aslan gibi yap askerlik kötü bir yer değil

• Sebep? 18.000 lira vereceksin o zaman 28 yaşına kadar okuman lazım o halde 😂😃

0|0
    0|0
  • cinsiyet degisitir

0|0
    0|0
  • ayıp ediyorsun adres ver gönderelim biz alırız seni sıkıntı yapma istemeyen yerlerinden sana bir paket hazırlarız hızlandırılmış tur gibi !

0|0
    0|0
  • Asiri zayiflaman ya da asiri kilo alman gere :D sen sana uygun olan cinsiyet degistirme amiliyati ol askerlikten kacan erkek olmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...