Bir yakınınız eski sevgilisi tarafından taciz edilse ne yaparsınız?

Kız kardeşiniz, akrabanız, yakın arkadaşınız eski sevgilisi tarafından sürekli rahatsız edilse ve hakarete maruz kalsa ne yaparsınız?

Sorum erkeklere zira bu konuda Türk toplumunun son derece ikiyüzlü olduğunu farkettim. Yurdum erkekleri kendi tanıdıklarının kadınların adıyla taciz kelimesini aynı cümlede duyduğu an dövmekten, asmaktan bahsediyor.

Tacize uğrayan bir kadının korumak için tacizciyi döverseniz adamın önde gidenisiniz değil mi? Helal olsun! Ama tacizciyi kadınalar dövünce "barbar faminaziler. s. s. s" oluyor.

Neden bu çifte standart?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Savciliga ver, kanitlarla, kanitilar mesajlar olur, sahit olur vs. Bu konuda aslinda ne polise ne erkege kimseye guven olmaz, kolektif kadincilari bul dovsunler cocugu

0|0
    0|0
    • Eleştirdiğim şey bu zaten. Yargı kollarına kesinlikle güven olmuyor artık, kadın eski sevgilisinden tehdit mesajı alıp şikayet ediyor hiçbir şey yapmadıklarından bir kaç gün sonra tehdit eden kişi tarafından öldürülüyor.

Kadınlar kendi kendilerini savunmak zorunda ama bugün bunu yaptıkları için bütün ekşi sözlük kadınlara küfür edip tacizciyi savunuyor.

• kadinlar orgutlenmeli bence de

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Karışmam bana ne

0|0
    0|0
    • Xper kasmak için şöyle boş cevaplar vermeyin.

• Yarım ederim akrabama

0|0
    0|0
Yükleniyor...