WHATSAPPTA kim senin profiline fotona bakmis diye bir program var bilgisi olan varmi?

arkadaslar benim ablamin esinin eski telefonunda bir program vardi, nezaman girip onun whatsapta profil fotosuna baksam o dakka bana yazardi ki nasil begendin mi fotomu? simdi ablama soyluyorum esine sor o programin ismi ne diyor ki konusmuyorum onunla :D Bende konusmuyorum diye bende soramiyorum, acaba bu programla ilgili bilgisi olan varmi? ama esiyle bikac ay once konustugumuzda bu program sadece tek model bir telefona yukleniyor dedi ama hatirlamiyorum telefonun modelini :( , sora o da telini kaybetti baska bir telefon aldi ama yeni telefonuna yukleyemedi, bu programla ilgili bilgisi olan varmi? ya da hangi model telefon kabul ediyor bu programi?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Var mı başka program yazalım sana 😃

0|0
    0|0
    • boyle bir program gercekten var, dun bir arkadasim mesaj atti bana ordan hatirladim, bana diyorki otobusten inerken bir erkek yaklasti bana kartini verdi ustunde telefon numarasi falan , diyor ki bende eve gittim oylesine telefonuma kaydettim bunun numarasini profil fotografna falan bakmak icin, diyorki fotosuna bakar bakmaz bundan mesaj geldi nasil begendin mi fotomu diye :D :D ablamin esi bana demisti ki kim senin profiline girse whatsapta sana bildirim geliyor su numarali kisi su saatte senin sayfanda online oldu diye

• Online olduğunu gösteren programlar var zaten de. Kim ne zaman bakmış onu bilmiyorum

• iste o program tek bir model telefona yukleniyor ama modelini bilmiyorum :( samsungmuydu yoksa iphonmuydu :(

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• O nasıl bir program

0|0
    0|0
  • Biri bu kiza acil yardim etsinnnnn. Ihtiyacimiz var :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...