Tanımadığım birisi anneme... Yalayım diye mesaj atmış gizlicene gördüm bıçaklayımmı bu iti?

Napayım şimdi ben kimse bilmiyor bir tek ben biliyom. Bu o. çocuğunu itini ben napayım şimdi

Güncellemeler:
napayım şimdi ben bu ite
Soyunu sopunu kurutcam o itin

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Babana söyle

0|0
    0|0
    • Olay büyürmü orasını düşünüyom

En İyi Erkek Görüşü

• Annen buna karşılık vermediyse hiç kurcalama.

0|0
    0|0
    • Vermedi ama ben bunu burda bırakamam anasını bellerim o itin olayı büyütcem sülaleyi toplayıp o adamın anasınınkini yalamazsam bak ben ne olayım

• Ahmet o.. çocuğu diye birisi 2-3 ay öncede yakalamıştım mesaj atıyordu rahatsız ediğyordu kimseye söylemedim ama yetti bizim burda biyerlerde oturuyor

• ozaman annen bunun farkında. daha öncedende sıkıştırmış olmalı belliki. annenle konuş. olayın aslını öğren. babana söyleme şimdilik. annen suçsuzken suçlu duruma düşmesin.

Kızlar Ne Diyor 6

• İşkence yap. Ne bıcaklaması

0|0
    0|0
    • oo... çocuğunu sülaleyi toplayıp anasınınkini yalatmazsam ne olayım itoğlu it

• töbes noluyo ya :D sakin ol

• Uyma şeytana

0|0
    0|0
    • Napayım mahkemeye verelim o zaman ilk önce dövdükten sonra tabi Olum kan çıkartacam anasını bellicem onun

• belki de" ya alayim" demek istedi o an bir ürün almaya gidiyordu annesi izin vermedi bu taninmayan sahisda yanlislikla numarayi yanlis yazdi. bide üstune kelimeyi yanlis yazdi

0|0
    0|0
    • A... cık istiyorum sende var mı yalıcam istiyorsan açık açık daha yazayım?

• baska bir numaradan ara ve sesinden yaşı belli olucaktir yâsi buyukse bir kavga ayarlarsin. yaşi kucuk gibi gelirse herhangi bir internet markasi soyle cagri merkezinden ariyomus gibi davran. kiminle gorusuyorum felan de soyadina kadar al babasinin numarasini al taahütü bitmis yeni sozlesme imzalicaz yoksa net kesintisine ugrucagini soyle bundan kesin korkucaktir babasinin numarasini vericektir ona herseyi anlat ekran resmiyle felan. cocugunu terbiye etmesini soyleyebilirsin. eve gidince babasi dovecektir.

• Büyük adam itoğlu itin evladı

• Kes kafasını 😒

0|0
    0|0
  • Engelle sadece genç

0|0
    0|0
  • 😂😂😂benm annemide biara aramislar bulusalimi demis annem de cehennemin dibinde bulusak serefsz adi.. dye kufurleri saydirmis adam kapatms arkadasi arams niye beddua edyon arkadasma dems onada kufretms😃😄😃😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Nereden yazmış bunu?

0|0
    0|0
  • biraz yarala ondan sonra dava aç ve iş bitsin kan davası çıkartma bence :D

0|0
    0|0
  • Adamın ne suçu var. belkide annen istedi yalamasını. konuşmanın devamı veya evveliyatınıda okusaydın ya. peşin hüküm verme.

0|0
    0|0
  • Önce sakin ol. Anne mesaja karşılık vermiş mi?

0|0
    0|0
    • Hayır

• O zaman mesajı kaale alma.

• he boş verip geç diyon yani ben bu işi burda bitirmem onun anasını ölüsünü yakarım

Yükleniyor...