2 ay önce boşanma davası açtım hala ilk duruşma günü verilmedi normalmi bu kadar uzaması sizce?

Yani barodan avukatta istedim uzamasın ne gerekiyosa yapsın diye , avukattamı iş yok neyin nesi anlamadım.
Bu prosedürler nasıl işliyor bilmiyorum ama avukat beni arayıp bilgilendirmiyor ne yaptığını söylemiyor bile. Adliyeye gidip sordum sizin vekiliniz var bundan sonra onunla iletişime geçiceksiniz dediler. Bekledikçe böyle sinir oluyorum ya normalmi bu kadar uzaması?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• eğer taraftardan biri istemiyorsa 2 seneye yakın sürüyor. Sen ikameti ayırıp 6 ay falan başka yerde yaşaman gerekiyor. 2-3 celp geçer. birkaç seneyi bulur yani.

0|0
    0|0
    • Evet karşı taraf istemiyor ben 3 buçuk aydır annemle yaşıyorum. 2 ay önce dava açtım işte henüz ilk mahkeme bile olmadı. O kafama takıldı

• celpler 3 ay da oluyor zaten. Bekleyeceksin.

• Bu ayın sonund kesin belirlenir öyleyse. Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 8

• avukatını arayıp neden bilgi almıyorsun?

0|0
    0|0
    • Cevap vermiyor telfonu açmıyor çoğunlukla

• Öyle yapayım madem 😕

• baroyu ara çok zor değil bana tayin edildi cvp vermiyor de ilgilensin avukat yahu o avukat saçmalık silsilesi

• Anlasmali mi?

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • En az 3 Duruşma sürer

0|0
    0|0
    • 3 duruşmada bitermi çekişmeli olsa bile

• Ay inşallah dediğiniz gibi olur yaaşahidüm varda avukatta iş yok

• Boşanma davaları cok fazla sıra gelirse dava konusunda siddetli geçimsizlikten ayrılırsınız.

• Baro avukatlarının huyu böyledir hangi adliyede dava açıldı baktırayım

0|0
    0|0
  • Ben anlasmali 80 gunde cikmisti hakimin karsisina. cok gec degilse bir daha dusun

0|0
    0|0
    • Düşünecek bişey kalmadı artık.. bitti

• Ters ilişkiyi bahane et tek celsede boşanırsın

0|0
    0|0
  • yeni koca lazımmı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İşler ağır yürüyor

0|0