Babamı köpek için nasıl ikna ederim?

Bugün okuldan sonra pet shopta bir tane köpek gördüm ve dünya tatlısı bişeydi. Pet shoplardan nefret ederim ve eğer alırsam barınaktan alıcam zaten ama asıl sorun bunun için babamı nasıl ikna edebilirim? 😩 Kendisi tam bir hayvan düşmanı köpeklerden korkar ve evde beslenmesinede çok karşı 😒 Herkes al eve git direk atıcak hali yok diyo ve bunu anneme sordum senin baban atar direk anlamaz dedi 😭😭 Akıl verin lütfen 😭😭😭😭😭

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• O köpeğe bakabileceğini düşünüyormusun. Şimdi bir hevesle aldın diyelim ilgilebilecekmisin? hergün dışarıya çıkartıp gezdirmen gerek tabi derslerini çalışmanda gerek sonra arkadaşlarınla gezmeye gideceksin akşam eve geldin yorgun argın zavallı köpek bir köşede ilgisiz ve çaresiz beklerken sen yattın uyudun uyandın sabah okula gittin akşama kadar köpek evde sonra diyelim üniversiteyi kazandın e artık evdekilerde bakmıyor sende yanında götüremiyorsun eee sonuç evde beslediğin dışarıyla hiç bir alakası olmayan zavallı köpeği sokağa bırakacaksın. Hayır ben yapmam deme dışarıda fazlasıyla örnekleri mevcut. Uzun lafın kısası ne babana ne kendine nede almayı düşündüğün köpeğe eziyet etme yol yakınken dön. Herkez mutlu olsun...

0|0
    0|0
    • Ya ben zaten üniversitedeyim ve ders falan çalıştığımda yok boş boş dolanıyorum. Köpekle ilgilenebiliceğimede inanıyorum onun yeterli boş zamanım var hatta gereğinden daha fazla

En İyi Kız Görüşü

• Deki kapıda buldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Köpekler evde beslenmez hayvana yazık, Ayrıca barınaklarda ve dışarda kalan köpekler senin gibi bir anlık hevesle alıp sonra bakamadıkları için dışarı atılan köpekler.

0|1
    0|0
  • Edemezsin.

0|0
    0|0
  • belli ki heves etmişsin köpek için. ancak bunun maddi ve manevi zorluğunu iyi düşünmelisin. Baba faktöründen önce bir köpeğe hayatımı adayabilir miyim diye düşünmek zorundasın. 1-2 ay sonra yaaa ben bakamıycam galiba diyip bir hayvanı tekrar barınağa gönderemezsin. kaldı ki ailenle yaşıyorsan ve baban istemiyorsa barınaktan sahiplenirken aileninde onayını alıyorlar. o yüzden sen köpek işini unut.

0|0
    0|0
  • ben olsam öyle emrivakiye bende atarım evden ayrıca baban haklı bir hevesle alıyosunuz köpekleri 3-5 bakıp bıktıktan sonra atıyosunuz ortalığa sokaklarda bir dünya hayvan görüyoruz

0|0
    0|0
    • Ya ben asla atmam hem babam atarsa bende evi terkedip onunla sokaklarda bile yaşarım 😭😭

• işte hep böyle başlıyo zaten o hayvanın masrafı emin ol seninkinden fazla olacak aşısıydı yemeğiydi traşıydı eve sıç.. cak yıllarca evde senle yaşayacak ölecek ailenden biri ölmüş gibi üzüleceksn

• Bana fedai al de

0|0
    0|0
  • o zaman almayacaksın istemiyor bu kadar basit korkar diyorsun sen alsan ya da kendi evine alsan evine gelmez

0|0
    0|0
  • Kardeşin var mı?

0|0
    0|0
  • Zor baba anca ayrı eve çıkarsan olur.

0|0
    0|0
    • Ayrı eve çıkmamada izin vermiyo 😒😭

Kızlar Ne Diyor 2

• Egitebilirsin baban evdeyken odadan cikmaz ama tuvalet sorunu olur cok zor ikna etmen

0|0
    0|0
  • Bende ilerde alacağım köpek. Bir şansını dene al eve bakalım, eğer kızarsa para verdim ben buna de, biraz mücadele et belki pes eder.

0|0
    0|0
Yükleniyor...