Sizce askere mi gideyim 1 sene daha sınava mı hazırlanayım?

Yaş oldu 22 ne yapayım sizce. Eğer askere gidersem uzman olurum yoksa üniversiteye hazırlanmak daha mı mantıklı?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Askere git

0|0
    0|0
    • Neden okunmaz mı bu yaştan sonra

• Vaaaaaaaay sende mi askersin pardon şimdi jeton düştü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• önemli olan senin içinde ki kardeş üniversiteye hazırlanıp ben bişey bilmiyom diye ağlayıp sonra her gün gelip konu açacaksan sonra sınav zamanı geldiğinde ösymye küfür edip abuk subuk bir üniversiteye gidip orda gezip tozacaksan 4 yıl sonra tekrar aynı duruma tek yaş farkıyla geliceksen okuma asker ol ne aileni yor ne de kendini adamlara bakıyom annesi babası çalışıyor bunun için birşeyler öğrensin ileride kimseye muhtaç kalmasın diye okutmaya çalışıyor umrunda değil sonra bağırıyor çağırıyor triplere giriyor eğer sen kendine yardım etmezsen kimse sana yardım etmez kardeşim

0|1
    0|0
  • Şu an askere gitmek yapacağın en aptalca şey olur.

0|0
    0|0
    • Niye?

• Kardeşim olayı anlamıyorsun. Hepimiz vatan aşığıyız, bir can borcumuz var öder geliriz korkumuz yok çok şükür.
      Ama şu durumda sen vatan uğruna ölmeyeceksin. Üzülerek söylüyorum ama böyle. Bir başkasının izlediği yanlış, tutarsız siyasi politikalarla öleceksin.
      Ben albay yeğeniyim bunu ben söylüyorsam bildiğim vardır yani içini dışını bilen insanlarız.
      Benim annem babam orada ölen çocuklar sayesinde rahat uyuyor. Ben de isterim birinin rahat uyumasına vesile olmak. Ama gerçekçi olalım durum böyle şu an için. Bunun ruhla ilgisi yok yani.
      Hee yine sen bilirsin tabi.

• İyi de o bizim rahat uyumamız için ölüyor dediklerin de şu an ölüyorlar. Onlar ölmeye gönüllü olmasa kim temizleyecek bu pisliği? şu an tam bir temizlik var ayrıca politika siyaset bitti artık

• Git yap gel diyim en iyisi

0|0
    0|0
  • 4 yıllık fakülte oku kpss den 75 +80 arası puan al polis ol. bu arada askere git gel

0|0
    0|0
    • O zamana polis alımı biter abi

• askere git kanka

0|0
    0|0
Yükleniyor...