Hastamla arkadaş olmam çok mu yalnis olur?

Arkadaşlar merhaba ben pskiyatri hemsiresiyim calistigim servis açik pskiyatri servisi bir bayan hastam var benim yaslarimda cok iyi anlaşıyoruz servis bir aile yeri gibi zaten depresyon sebebiyle yatti. kendisiyle disardada gorusmek istiyorum cunku gerçekten kendisini tanima firsatim oldu ve saglam bir arkadaş olabilecegine eminim biliyorsu uz arkadas edinmek güvenmek zor bir is bu zamanda zaten ev ortami gibi servis dedigime bakmayin sizce yalnis mi olur biliyorum etik olmaz ama kararsiz kaldim arkadas oldugumuzu kimseye soylemem zaten disardada gorussek

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• bence sizinle konusurken gülüyorsa veya sizi bişeyler anlatıyorsa sızınle bıseyler paylaşıyorsa size deger verıyor demektır deger verıyorsa bence tanısın
    :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• neden olmayasın ki... keske benimde bir psikolok ya da pskiyatri arkadaşım olsaydı bazen sohbet etsek iyi gelirde bee...

1|0
    0|0
  • hastasıyla sevişenlerin olduğu bir ülkede sizin isteğiniz çok masumca..
    problem olmaz..
    insanların hayatınıza nasıl girdiği önemli olmamalı, ne hissettiğiniz önemli olmalı..

0|0
    0|0
  • Niye etik olmasın canım .
    Sonuçta arkadaş ta bu vesilerle bulunuyor. Ama dikkat et seni de depresif yapmasın

0|0
    0|0
  • Doktor hasta ilişkin yok nasılsa neden olmasın ki güveniyorsan ol

0|0
    0|0
  • bankaya gidip memureyi tanıyınca insan aşık olup evlenebiliyorsa ki bu ornek gerceklesti bir arkadasım evli aynı sekilde hastanede tanısmıs olman cıkman neyi degiştirir ki hastane olması ne fark yaratıyor hala anlamadım

0|0
    0|0
  • Hemşire abla bana iğne vursana be o güzel ellerinle :)

0|0
    0|0
  • Sen psikiyatrsan birinci kuralı bilmen gerek arkadaşlık dostluk falan olursa artık hastan olamaz başka doktor bakması gerekir. Farklı düşünceler içindesin dikkatli ol derim emin adımlar at sonra üzülme

0|0
    0|0
  • Bnmde kamkim olur musun fetisitlik konusunda tedavi et

0|0
    0|0
  • Sana sikinti olmayacaksa ol tabi

0|0
    0|0
  • Lezmisin

0|0
    0|0
  • İşin yönünden bir sıkıntı çıkabilir değilse yaklaşımın çok sıcak kanlıca

0|0
    0|0
  • gorusme sebebınızı anlamadım

0|0
    0|0
  • laflara güven olur mu sence? çabuk inanan birisisin anlaşılan seni çok kandırırlar

0|0
    0|0
    • Hayir insan pskolojisinden ve analizindem cok iyi anlarim oyle bir sikinrum olmadi

• yakında senin de cesedini çöpte bulurlar :)

• sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • yok ya ne olcak :)

0|0
    0|0
  • Kliniğe yansımazsa sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Sen bilirsin bende hariciye doktorumla gorusuyom kendisi çok mutlu ama ben değilim 😁😁😁😁

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya bende doktorum. Ama disarda gorustugum cok arkadasim (hastam) var

0|0
    0|0
    • Burada memleketimizi bile hastalarla paylasmaniz yasak ozel bir birim oldugu icin hem yakin hem mesefeli olmamiz gerekiyor bilemedim bende ama arkadas olmak icin cok uygun kafa dengi biri

• Prosudurlere takilma bosver. İnsaniz biz edep cercevesinde sen kur arkadasligini :)

Kızlar Ne Diyor 4

• bir sey olmaz bence

0|0
    0|0
  • Bunu sen daha iyi bilirsn bence olunur arkadas sacma onyargilari sevmiorm

0|0
    0|0
  • Etik değil.

0|0
    0|0
  • Hayır normal

0|0